• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Po kalonin marijuanë nga Shqipëria, arrestohen grekja dhe shqiptari në Kostur

Po kalonin marijuanë nga Shqipëria, arrestohen grekja dhe shqiptari në Kostur

1578819679445.png
1578819699777.pngDy persona përfunduan në pranga e policisë greke të Kosturit pasi u kapën me 26 kg marijuanë në automjet.
Janë arrestuar shoferja 36- vjeçare greke dhe pasagjeri shqiptar. Gazetarja Shpresa Dine raporton se automjeti vinte nga kufiri i gjelbër dhe brenda tij u gjet droga e vendosur në 25 pako so dhe 2 celulare dhe 2 karta SIM.(Balkanweb)
 
Last edited by a moderator:
Janë arrestuar shoferja 36- vjeçare greke dhe pasagjeri shqiptar

mizerje..pastaj jo ne jemi te pafajshem..
 
Hajde paketim hajde...
Se njifkan fjalen diskrecion keta. Pak thesa paskan vene.

Gjithsesi me ca trafiku behet, keto jane pika uji ne det....
 
Private conversations
Help Users
    Top