Po bënin seks të çmendur, ajo humbi jetën sepse…

seks8.jpg

Një grua humbi jetën pasi makina ku po bënte seks me të dashurin, ra në lumë.

اifti po bënte seks të çmendur, kur makina nisi të lëvizte dhe ra në lumin Kuban në Rusi.

اifti ishte në një makinë Lada, por nuk i kishin vendosur frenat e dorës.

Makina rrëshqiti dhe ra në lumë.

35- vjeçarja nuk ia doli, ndërsa i dashuri i saj shpëtoi, pasi theu xhamin e dritares.

Policia tha se në vendin e ngjarjes janë gjetur disa shishe alkooli.
mapo
 

Monique

With or Without u
Titulli: Po bënin seks të çmendur, ajo humbi jetën sepse…

ka thene ky i dashuri qe po benin seks te cmendur??? epo ja ksaj i thone te vdesesh mbi....te rrojme vete :p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Po bënin seks të çmendur, ajo humbi jetën sepse…

Sa gjynah ,te te kushtoje jeten seksy..:(
 
Titulli: Po bënin seks të çmendur, ajo humbi jetën sepse…

Une vallai kete lloj vdekje uroj, nga seksi le te me vije vdekja Lol
 

Aver

.
V.I.P
Titulli: Po bënin seks të çmendur, ajo humbi jetën sepse…

Vdekje me dinjitet. Hallall.
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Po bënin seks të çmendur, ajo humbi jetën sepse…

Boboo cfar me kujtoj ky lajm :p Shyqyr qe skemi pas fatin e kesaj
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Titulli: Po bënin seks të çmendur, ajo humbi jetën sepse…

Une vallai kete lloj vdekje uroj, nga seksi le te me vije vdekja Lol

Kur do e lejem nje takim bashk ? :p


Jopo ta din e femrat qe miku ta merr mendjen e mund te gjesh e vdekjen :p
 
Titulli: Po bënin seks të çmendur, ajo humbi jetën sepse…

Ti shoku miku duhet ta dish qe vdekja eshte koke a pil mund te gjesh vdekjen ti dhe une te qesh me pas me postimin tend :p
 

DeviL

Is Not Here…
Titulli: Po bënin seks të çmendur, ajo humbi jetën sepse…

O zot!
O Marla si thu a je tu vdek siper meje? lol
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Po bënin seks të çmendur, ajo humbi jetën sepse…

Them se goca munde ta kete keqperdore frenin e dores :hmm::hmm:
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Titulli: Po bënin seks të çmendur, ajo humbi jetën sepse…

Ti shoku miku duhet ta dish qe vdekja eshte koke a pil mund te gjesh vdekjen ti dhe une te qesh me pas me postimin tend :p

Normal ca sben vaki mund te ma ngresh adrenalinen ne max sa qe te me pushoj zemra siper teje :p
 
Titulli: Po bënin seks të çmendur, ajo humbi jetën sepse…

Une them qe kete temen ta kalojme tek fantazite seksuale :D
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Po bënin seks të çmendur, ajo humbi jetën sepse…

Sapo degjova ne radio qe nuk iu paskan punuar frenat e dores...ndersa kembet nuk i kishin ne papuqen e frenimit.
 
Top