• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Po bën xhiron në rrjet/ Shihni propozimin më romantik në botë

Harrojini propozimet me në sfond kullën Eiffel apo ballkonin e dashurisë së Romeo & Zhulietës.
1578823617324.png

Lee Loechler ka vendosur një standart të ri propozimi, që duhet vërtetë një mendje shumë – e theksojmë – shumë kreative për të sjellë diçka më emocionuese se kaq.

Lee e ftoi të dashurën e tij, Sthuthi David, në një kinema për të parë filmin e saj të preferuar të animuar.

“Bukuroshja e Fjetur” nuk ishte shfaqur kurrë me një princeshë ezmere dhe një princ me sy që i shkëlqenin. Teksa po shihte skenën ikonike, fytyra e Shtuthi-t ka marrë një pamje habie. Pse personazhet e animuar po i ngjasonin me dy persona që ajo i njihte shumë mirë?

Për 6 muaj me radhë, Lee kishte punuar që personazhet të dukeshin si çifti në jetë reale, ndërsa një punë intensive ishte bërë edhe për devijimin e linjës së historisë.

Princi i propozoi Bukuroshes së Fjetur duke mbajtur një kuti me unazë në dorë, të cilën e hodhi jashtë kuadrit, për të përfunduar në duart e Lee si publik në sallë.

Nuk do mend që Sthuthi ka mbetur e habitur, duke mos rreshturi së thëni:

“O Zot!” Më pas, ajo ka thënë me humor: “Të shkrehtët njerëz”, duke iu referuar pjesës tjetër të publikut. Por aty ka mësuar se surprizat nuk kanë patur fund: të pranishmit në sallë ishin vetë familjarët dhe miqtë e çiftit. E si mund të mos i thuash “Po” një propozimi të tillë?/Rruga Press/
 
Last edited by a moderator:

Comments

Epo pikerisht sapo e thash me lart qe ndonjehere jane vetem siperfaqe per te munduar te mbuluar gjerat qe nuk shkojne.....

Sic femrat mbesin me bare (aksidentalisht) per te shpetuar nje lidhje, meshkujt propozojne kur po i iken situata nga dora...

Nuk po gjeneralizoj, seshte e thene qe cdo propozim ka nga mbrapa nje lidhje qe nuk ecen, por prandaj pyeta me siper sikur ajo te thoshte JO.....
Sikur ajo te thoshte jo??? Do vlersoja sinqeritetin e saj, por nuk besoj te jem aq budall sa mos te kuptoj ndjenjat e nje femre ndaj meje...

pa./ E paske leshu helmin qe ne mengjes lol
si ngelka me barre aksidentalisht nje femer moj? vetem adoleshentet bejne te tilla gabime
 
E sikur ajo te thoshte JO perpara tere salles? :p
Mendova te njejten gje.
Dhe e di kur? Kur lexova qe ne salle ishin dhe familjaret e tyre.
Eshte xhest super romantik e ske ci thu. Por kshu duket e sforcuar dhe e detyruar te pergjigjet PO nga sikleti.
Nejse... kjo varet nga personi. Un do preferoja dicka me intime ku te kisha mundesi te pergjigjesha ne menyr te sinqert... prandaj e propozova vet 😂😂😂
 
Sikur ajo te thoshte jo??? Do vlersoja sinqeritetin e saj, por nuk besoj te jem aq budall sa mos te kuptoj ndjenjat e nje femre ndaj meje...

pa./ E paske leshu helmin qe ne mengjes lol
si ngelka me barre aksidentalisht nje femer moj? vetem adoleshentet bejne te tilla gabime
Hmmm si mbetet me barre aksidentalisht? Do tere detajet hap me hap, apo nje rezume? :p
 
E thene nga ty, e dua pse jo lol
jam kurjoz te degjoj kunderpergjgjen tende lol
"Aksidenti" ndodh ne ciftet qe kane nje periudh bashk (le te themi me shume se nje muaj :p), qe kane mardhenje seksuale, qe femra perdor menyre mbrojtese x ( pilule, diafragme, sterilet, etj) e mashkulli sperdor asgje (sepse sic e thash lidhje serioze :p, me shume se nje muaj bashke :))), ai supermashkull alergjik ne plastik :))), ajo perdor masa mbrojtese edheeeee me e rendesishmja as nuk do tja dij te kete femije ne kete moshe per Y arsyje - shkolla/puna, familja, leke etj) e si per mbrekulli del nje fetus... ups fiks ne diten qe harroj te mari kokrat apo te perdori masat...
Nejse, po e ekzagjeron ne menyre voluntare, por ne lidhjet qe njeri nga parteneret eshte disi patologjik edhe eshte ne gjendje per gjithcka ta mbaj tjetrin me force, ndodhin dhe keto mbrekullira... o nje kalama, o nje propozim kur ata ishin ne deren e ndarjes....
 
"Aksidenti" ndodh ne ciftet qe kane nje periudh bashk (le te themi me shume se nje muaj :p), qe kane mardhenje seksuale, qe femra perdor menyre mbrojtese x ( pilule, diafragme, sterilet, etj) e mashkulli sperdor asgje (sepse sic e thash lidhje serioze :p, me shume se nje muaj bashke :))), ai supermashkull alergjik ne plastik :))), ajo perdor masa mbrojtese edheeeee me e rendesishmja as nuk do tja dij te kete femije ne kete moshe per Y arsyje - shkolla/puna, familja, leke etj) e si per mbrekulli del nje fetus... ups fiks ne diten qe harroj te mari kokrat apo te perdori masat...
Nejse, po e ekzagjeron ne menyre voluntare, por ne lidhjet qe njeri nga parteneret eshte disi patologjik edhe eshte ne gjendje per gjithcka ta mbaj tjetrin me force, ndodhin dhe keto mbrekullira... o nje kalama, o nje propozim kur ata ishin ne deren e ndarjes....
nuk e besoj qe sot njerezit martohen per kete arsye!
Por dhe nese ndodh eshte lidhje qe nuk zgjat
 
"Aksidenti" ndodh ne ciftet qe kane nje periudh bashk (le te themi me shume se nje muaj :p), qe kane mardhenje seksuale, qe femra perdor menyre mbrojtese x ( pilule, diafragme, sterilet, etj) e mashkulli sperdor asgje (sepse sic e thash lidhje serioze :p, me shume se nje muaj bashke :))), ai supermashkull alergjik ne plastik :))), ajo perdor masa mbrojtese edheeeee me e rendesishmja as nuk do tja dij te kete femije ne kete moshe per Y arsyje - shkolla/puna, familja, leke etj) e si per mbrekulli del nje fetus... ups fiks ne diten qe harroj te mari kokrat apo te perdori masat...
Nejse, po e ekzagjeron ne menyre voluntare, por ne lidhjet qe njeri nga parteneret eshte disi patologjik edhe eshte ne gjendje per gjithcka ta mbaj tjetrin me force, ndodhin dhe keto mbrekullira... o nje kalama, o nje propozim kur ata ishin ne deren e ndarjes....
Pse nuk e shenon tek notifications ajo?
"ora e kokrres" ? ja qe paska faj dhe femra lol
Plastika qe permend ti duhet ne fakt
por edhe ajo nuk te krijon siguri te madhe
sikur te ndodhi nje aksident i tille
me njeriun qe do.. une s'do behesha kurre pishman
 
Pse nuk e shenon tek notifications ajo?
"ora e kokrres" ? ja qe paska faj dhe femra lol
Plastika qe permend ti duhet ne fakt
por edhe ajo nuk te krijon siguri te madhe
sikur te ndodhi nje aksident i tille
me njeriun qe do.. une s'do behesha kurre pishman
me njeriun qe do nuk quhet aksident
 
Pse nuk e shenon tek notifications ajo?
"ora e kokrres" ? ja qe paska faj dhe femra lol
Plastika qe permend ti duhet ne fakt
por edhe ajo nuk te krijon siguri te madhe
sikur te ndodhi nje aksident i tille
me njeriun qe do.. une s'do behesha kurre pishman
Me njeriun qe do, e qe supozohet qe e ke zgjedh per te perfunduar ditet nuk perdor me as plastika e as kimikata :p
 
po dhe ky e ka dit pergjigjen lol

nkohen time sbeheshin kshu propozimesh. po ju qe jeni ne kohe keni shancin ti perjetoni lol lol
e sigurte qe e ka dit
Keto qe nuk e dine zakonisht ndodhin ne filma lol

le te shpresojme soul le te shpresojme lol
 
Top