• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Plazhi i fshehte me i bukur ( Playa del Amor )

E3

Anëtar i Nderuar

Emri i vertet eshte 'Playa del Amor',por duke pare pozicionin ka fituar emrin si plazhi i fshehte.Jemi ne arkipelagun e ishujve Marieta ne lindje e Puerto Vallarta,Meksike.Plazhi sekret gjendet ne brendesi te nje grope ne shkemb me rere shume te paster dhe uji si kristal.Nuk dallohet nga jashte,e vetmja menyre per te arrit brenda esht enje tunel 6 metra i gjate i cili ka hyrje ne det duke notuar.
Nje vend si ne enderr,i formuar shekuj me pare nga nderveprimet vullkanike te zones.Ne '90 nga qe plazhi ishte i pa banueshem perdorej per eksperimente ushtarake.
Sot ,fale shume protestave plazhi eshte i mbipopulluar jo vetem nga vendasit.Sot kjo parajse eshte pjese e
Unesco-s.


[video=youtube;x-ecs5qmgy4]https://www.youtube.com/watch?v=x-ecs5qmgy4[/video]
 
Top