• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Plazhet më të bukura, pamje spektakolare të marra me dron

Këtu do të gjeni fotot më të mrekullueshme të plazheve më të bukura në botë të marra me dron. Pamje spektakolare që ju kurrë si keni parë nga ky këndvështrim.
ora news 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Plazhet më të bukura, pamje spektakolare të marra me dron

Ma beni nje bilete per tek ky plazhi nr.13!
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Plazhet më të bukura, pamje spektakolare të marra me dron

Prisja imazhe me spektakolare se keto....Sme impresionuan hic....


 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Plazhet më të bukura, pamje spektakolare të marra me dron

Australi.....
si gjiri lalzit ky :p

sa vende te bukura kemi vete e rrime e shohim kto te botes...
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Plazhet më të bukura, pamje spektakolare të marra me dron

Foto me dashuri te pare.Australia me therret!
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Titulli: Plazhet më të bukura, pamje spektakolare të marra me dron

Me mjafto Ksamiili dhe Jugu pa perjashtim... Plazhe d'OC

(Pa nazionalizem... )
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Plazhet më të bukura, pamje spektakolare të marra me dron

Me mjafto Ksamiili dhe Jugu pa perjashtim... Plazhe d'OC

(Pa nazionalizem... )
Ashtu them e une , por kujt ja thua thuaj.....te degjon keta qe bredhin shtigjeve te botes e lene pulen te trashet :p
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Plazhet më të bukura, pamje spektakolare të marra me dron

nuk pash asnje foto qe te kishte ndonjegje me teper se keto qe jane ende pa dal nga vlora dhe thjesht 140 km larg qe ketu nga tr
376905_4436211550525_1121359675_n.jpg
11407250_1145506415475792_2583062143864979667_n.jpg
Pa nderhyrje fare neper foto jo si photoshop-et qe bejne turqit etj.
 

Aver

VIP
Titulli: Plazhet më të bukura, pamje spektakolare të marra me dronKete plazh nuk do ta fusja as ne top 1 milionsh.

Pune shijesh.
 
Top