Plas ‘sherri’ mes Edi Ramës e Blendi Favziut: Kujt i bërtet ti

legjenda

Tetova
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka shfaqur nota nervozizmi përgjatë debatit me drejtuesin e emisionit “Opinion”, Blendi Fevziu në lidhje me pedonalen e Vlorës.Sipas Fevziut, qeverisë i janë dashur katër vjet për ndërtimin e pedonales dhe vetëm kanë shtruar disa rrugica.

Kaq ka mjaftuar, që në studio, kryeministri të shfaqë shenja të theksuara nervozizmi.

Debati:

Rama: Këto janë banalitete

Fevziu: Shikoni shife, kam qenë me Shkullakun këtë javë

Rama: Ti ke gjë zgjedhje ditën e dielë. Konkurron për ndonjë partihttp://botapress.info
 
Top