• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Plagiatura - Këngët e kopjuara....

ricky_ch

******
Sîkur të ishte lehtë, të gjithë do të bëheshim artistë e këngëtarë.
Ja që ka të atillë që me çdo kusht duan të ngriten me mundin e tjetër kujt,
sillini ju lutem këngët që mendoni se janë të kopjuara. Ju falmenderit.
 

ricky_ch

******
Për fillim një këngë të Lindon Camajt, Vallja e malsisë, dhe kënga e ngjajshme në arabisht: 

ricky_ch

******


 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
jam me cel por do sillja krejt kenget e sinan hoxhes :D
 
Top