• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pikturat tuaja te preferuara

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Pertej Horizontit
Kete te Dalit e porosita ne canvas. Doli shume keq.

Tani po mendoj ta blej origjinalin 3.5 milion eur. Cikerrime eh.

hahahahaha :) kur ta blesh Avroo na sill foton origjinale pastaj te saj.

Tema;

Sandro Botticelli
La Primavera, 1482
Particolare delle tre Grazie
Galleria degli Uffizi, Firenze


 

Aki

misfit
Une smarr vesh shume nga arti figurativ, por kur isha ne Madrid me moren me zor se turp mos shohesh muzejet dhe ja qe pash dicka qe me la shume pershtypje, David Wojnarowitz (kishte me shume fotografi, po qe disi me flisnin)

Dhe nje Picasso qe gjeta atje (Guernica nuk lejohej te fotografohet).

Ndersa per te preferuar kam vetem nje, qe se kam pare live akoma :)
Skrik - Edvard Munch
 

Attachments

Top