• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pikturat tuaja te preferuara

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Pikturat tuaja te preferuara

Giuseppe Arcimboldo was an italian painter best known for creating imaginative portrait heads made entirely of such objects as fruits, vegetables, flowers, fish, and books, that is, he painted representations of these objects on the canvas arranged in such a way that the whole collection of objects formed a recognizable likeness of the portrait subject.
|
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Pikturat tuaja te preferuara

Salvador Dalي - "Es Llaner Beach", 1921. Oil on cardboard on plywood 92 x 67.1 cm (36.22'' x 26.42''). Salvador Dalي Fundaciَ Gala-Salvador Dalي, Figueres, SpainClaude Monet - "Donna con parasole nel giardino ad Argenteuil", 1875. Oil on canvas,Ferdinand du Puigaudeau


 
Top