• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Pija ne timon

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Une s'di ti jap makines,por kur dal ne grup shoferin nuk e le asnjehere te konsumoje alkool...Por kane nje te mire grupi me te cilet dal une,organizohen kush do i jape makines e kush do pije.E bejne me rradhe.:D
hmmm gje e mire kjo po per te pire uje me rradh e bejne ?? :p
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
jom rahat, skom pun as me timon e as me alkohol...ata qe perdorin makinen kur nuk jon n'gjendje thjesht duhet me i mbyll n'burg e me hedh qelsin n'det..
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
une dhe pija kemi nje raport te shkelqyer .....vdes te puthem me nje gote invisibile ....jam i dashuruar mas saj ...makines nuk i jape une ...kshuqe
 

Adrenalina

GoC TiR0né
Titulli: Pija ne timon

Pija ne timon eshte e keqe... se shume shpejt behet e keqja :(

Un mundohem mos te pi kur jam ne timon, ndoshta vetem nje gote ne oret e para :)

Kam disa aventura me pije ne timon dhe e di çdo te thote :(
 

Erblinaa

Anëtar i ri
Titulli: Pija ne timon

Une sapo kam marr lejen e vozitjes e njeher ne fillim te gjith ju permbahen rregullave edhe un ashtu mirpo pije para dhe gjate vozitjes nuk e preferoj eshte shum e rrezikshme nje gje e till e rrezikon veten por edhe te tjeret sepse edhe te tjeret mund te perosjn sepse ti i ber tap duke mos ditur gje per vete i bije dikujt tjeter e pasojat mund te jen edhe fatale keshtuqe me mir ti shmangemi pijes gjat vozitjes por edhe kur kemi ndermend te vozitim...
 

_Endri_

Antarë
Titulli: Pija ne timon

i kam dhene qindra here i pire tap makines,nje dore e mistershme me shpeton jeten.

jam futur ne autostrade me 220 km ne ore,kur jam esell nuk i kaloj kurre 150 km ne ore.

shpresoj ndonje dite ti jap fund.
si essell si i pire ti vlla ecke goxha por paske ferrari me duket se me 220 ketu i dalin krahet makines nga luhatjet e rruges.

te pish e ti japesh makines nuk eshte zotesi vec budallek! ai pedal gazi do aq pak force per t'u shtypur nga kemba dhe nuk ka asnje trimeri ne te ecurit shpejt. tregon vetem mungese llogjike.

te demtosh dike eshte dicka qe nuk te hiqet nga mendja per gjithe jeten dhe me pire te parandalojme sesa te pendohemi me pas.
 

PAZUZU

Dark Knight
Titulli: Pija ne timon

un nuk pi kur do te ngas makinen...nuk eshte nje xhest i mire ti mrresh jeten te tjereve dhe te luash me taten vetem dhe vetem per alkoolin...
 
Titulli: Pija ne timon

Pija nuk eshte ndonje gje e mire asnjehere jo me ne timon qe jo e jo (sidmos kur teprohet)
pavarsisht se pime per qejf
por te pish e ti japesh makines nuk eshte gje e zgjuar
pervec se merr veten ne qafe
mund te marresh dhe te tjere
perfundimisht alkolin nuk e rekomandoj per shoferin (dhe grate shtatzena :p)
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Pija ne timon

Une kur pij i jap me mire makines ,
jam rast i veçante apo se di , kur jam esellell dhe mund te bej gafa , por i pire
jam perfekt , pa kaluar masen , kuptohet.
 

albgrl

GIRLICIOUS
Titulli: Pija ne timon

Kurre se kam bere diçka te tille deri tani. Kur dal me shoqerine shkojme ne vende ku mua me duhet makina sepse nuk ndjehem rehat te mar tren e autobus naten veten, dhe qe ne fillim fare e vendos qe alkol s'do pi. Plus qe kam dhe shoqerine qe e dine se jam me makine dhe nuk me lejojne edhe sikur te doja une.
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Pija ne timon

Pija ne timon
Zgjat jeten tone
Me keto tema vk ne do evolojme
 
Top