• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pija magjike me të cilën do humbisni kilet e tepërta

Hera

Dum Spiro Spero
Pija magjike me të cilën do humbisni kilet e tepërtaKilet e tepërta janë gjithmonë problem, sidomos gjatë stinës së verës.
Kjo pije, sipas ekspertëve, djeg qindra kalori sepse e shpejton metabolizmin dhe rrjedhimisht kontribuon në procesin e humbjes së peshës.

Përbërësit:
– 2 lugë çaji mjaltë
– 1 lugë çaji kanellë
– 1 gotë ujë (235 ml)
Përgatitja:
Zijeni ujin dhe pastaj shtoni kanellën. Mbulojeni dhe lëreni ashtu deri sa të ftohet pak, por duhet të jetë mjaftueshëm e vaktë sa për ta pirë.
Pastaj shtoni mjaltën. Por, duhet ta mbani mend se asnjëherë nuk duhet ta shtoni mjaltin kur është duke vluar sepse nxehtësia ndikon në kualitetin e saj dhe mund t’i shkatërrojë të gjitha enzimat dhe nutrientët e rëndësishëm.
Pijeni gjysmën para se të flini, ndërkaq në mëngjes pini gjysmën tjetër.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Eh dhe mundet.
Gjithesesi forma me mire per mbajtjen e trupit ushqimi dhe ecja,noti tani ne vere.
 
Redaktimi i fundit:

ZHIGO

better than your ex, better than your next
thuje troç Nevo,

tani ne ver e sidomos aty reth 12-2 te drekes,,,ne nje dhome 10x10, pa ac.

duke lujt dënimesh,,, kush te shkoj te shtrydhi peshqirin :LOL:

fibër fare :p
 

vajza e detit

Anëtar i Respektuar
Akoma i besoni ketyre gjerave?
Asgje nuk bene magji po nuk bere aktivitet fizik...te mbash nje regjim ushqimor por t'ia plotesosh vetes edhe ndonje tek...
Uje sa me shume...yoga...kercim...kangoo jump sidomos...dhe hani c'tiu doj zemra...por asgje nuk ndodhe pa u lodhur pak...
Nuk e mbaj veten per muskulatur...madje nuk me pelqejne fare vajzat qe kane muskuj si meshkujt...
Mjafton te kesh nje trup te lidhur normal...dhe te ndihesh mire me veten...dhe kaq...
Por jo me keto zgjidhjet e shpejta...
Mirqenia do mund...do kohe..do ti kushtosh pak kohe nga dita jote...dhe pastaj hani cfare t'iu doj zemra...
 
Top