• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Phone Unlocking për çdo Mobil

JetMir

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
Phone Unlocking për të gjithë Mobilephone - SPECIAL

Code:
[URL="http://rapidshare.com/files/13402990/Phone_Unlocking_for_All_Mobilephones_-_SPECIAL-.part1.rar"]RapidShare: Easy Filehosting[/URL]
[URL="http://rapidshare.com/files/13395350/Phone_Unlocking_for_All_Mobilephones_-_SPECIAL-.part2.rar"]RapidShare: Easy Filehosting[/URL]


Për shumë nga modelet e telefonave celular është një zgjidhje...
Ju duhet vetëm një kabllo për të konektuar Celularin tuaj me PC.

Shërben për këta lloje modelesh:

Ericsson: Mitsibushi: Motorola: Nokia: Panasonic:
Philips: Sagem: Sony: Samsung: Sharp: LG: NEC:

Provojeni dhe binduni. :)
 
Last edited:

Ghost

Anëtar i Nderuar
Vendndodhja
Kosovë
Phone Unlocking për të gjithë Mobilephone - SPECIAL

Code:
[URL="http://rapidshare.com/files/13402990/Phone_Unlocking_for_All_Mobilephones_-_SPECIAL-.part1.rar"]RapidShare: Easy Filehosting[/URL]
[URL="http://rapidshare.com/files/13395350/Phone_Unlocking_for_All_Mobilephones_-_SPECIAL-.part2.rar"]RapidShare: Easy Filehosting[/URL]


Për shumë nga modelet e telefonave celular është një zgjidhje...
Ju duhet vetëm një kabllo për të konektuar Celularin tuaj me PC.

Shërben për këta lloje modelesh:

Ericsson: Mitsibushi: Motorola: Nokia: Panasonic:
Philips: Sagem: Sony: Samsung: Sharp: LG: NEC:

Provojeni dhe binduni. :)
JetMir nuk po e kuptoj se per qfar ... Nevojitet ...mund te ma sqarosh vetem pak me shum .. :(
 

Nur

Antar Aktiv
shoku jetmir flm per ket progr a ka jetmir (apo ju antar te forumit) mundsi me me sqaru mbi kabllon se qfar kabllo duhet emri ...
 

ina@ina@ina

!!!!!
Vendndodhja
tirane
Titulli: Phone Unlocking për çdo Mobil

Mua me eshte bllokuar telefoni e kam samsung GT_15500 kam harruar pass ...Sdi a me ndihmon kjo gjeja ktu?
 

cent

Banned
Titulli: Phone Unlocking për çdo Mobil

Mua me eshte bllokuar telefoni e kam samsung GT_15500 kam harruar pass ...Sdi a me ndihmon kjo gjeja ktu?
*2767*3855# Ky kod kthen telefonin ne gjendjen e meparshme dhe heq cdo kod (nuk te fshin numerat e telefonit)
 

L0v3rM4n

VIP
Vendndodhja
It
Titulli: Phone Unlocking për çdo Mobil

Shiko kete videon...
1.Shkarko keto driverat ketu
2.Me pas futu ketu Dhe ndiq si behet instalimi
3.Per cdo prob shkruaj perseri,Ciao


PS: ose po ke besim tek dikush,Mund te marresh asistence nga TeamView :)
 

ina@ina@ina

!!!!!
Vendndodhja
tirane
Titulli: Phone Unlocking për çdo Mobil

flm ta provoj njehere megjithse ne tentative per ta hapur mu bllokua me keq ..Flm per ndihmen..
 

L0v3rM4n

VIP
Vendndodhja
It
Titulli: Phone Unlocking për çdo Mobil

Nk eshte e veshtire,mjafton te ndjekesh te gjith tutorialin

Ps: Mos te duket fare e veshtire :) po pate prob shkruaj serisht,Gezuar x shume vjet
 

ina@ina@ina

!!!!!
Vendndodhja
tirane
Titulli: Phone Unlocking për çdo Mobil

Sben as ky numer Master..i kisha vene pattern dhe e harrova tani kerkon call emergjece..
 

ina@ina@ina

!!!!!
Vendndodhja
tirane
Titulli: Phone Unlocking për çdo Mobil

Nk eshte e veshtire,mjafton te ndjekesh te gjith tutorialin

Ps: Mos te duket fare e veshtire :) po pate prob shkruaj serisht,Gezuar x shume vjet
Gezuar dhe ti Lover po mu duk icike i veshtire ky tutoriali..ta provoj ..
 
Top