• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Peshëngritje, shtanga e godet në qafë

E3

Anëtar i Nderuar
Kampioni olimpik në fuqi në peshëngritje për peshën e rëndë 105 kg, gjermani Matias Shtainer, është goditur nga shtanga në momentin e ngritjes së 196 kilogramëve, në provën e tij të tretë.

Humbja e ekuilibrit për fat është shoqëruar nga një reagim i shpejtë i shtangistit gjerman, por gjithsesi dëmtimi ka qenë i rëndë.

Ai ka qëndruar për disa minuta mbi pedanë, ku është ndihmuar të ngrihet edhe nga mjekët, të cilët nxituan për t'i ardhur në ndihmë.

Më pas ai është ngritur duke përshëndetur të gjithë të pranishmit në pallatin e sportit.

tch
 
Top