• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Personi qe do te donit te kishit afer

vitlandi

Anëtar i ri
Titulli: Personi qe do te donit te kishit afer

Mamin tim,i hapesha mamit per c'do gje,dhe me japte kurajo dhe keshilla qe nuk i harroj kurre.
Ish-te dashuren me mungon jashtezakonisht
dhe shokun tim te ngushte(ai qe eshte ne foto tek profili im)i kam ndare te mirat dhe te keqiat qe ne klasen e pare fillore,dhe sot e kesaj dite ne i ndodhemi prane njeri-tjetrit plus qe e kam edhe koleg.
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Personi qe do te donit te kishit afer

Zakonisht kur dua te flas me dike hapem me shume me shoqe por edhe humori qe merr nga nje shok eshte mjaft
i nevojshme kur ndihesh keq.
Tani do doja motren time te vogel :(
Jo pse me jep keshilla thjeshte se ajo eshte lumturia ime.
Me gezon aq shume vec kur i them me don mua?
E ajo thote po ti je zemra ime e din mire kete
Edhe ndihem e qete :)
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Personi qe do te donit te kishit afer

Kur je ne momente jo shume te mira njeriu eshte shume vulnerabel..Keta gjera ndoshta mund te shfrytezohen nga njerezit e tjere qe nuk e kuptojne,merzine,dhmbjen tende...Per tu hapur me dicka duhet menduar disa here dhe duhet zgjedh njerezit me te cilet mund ta besh...Njeriu e ka ne aftesi te tij te dije te kuptoje qofte dhe te jetoje me situaten e nje personi perballe,por kjo varet tek menyra e perjetimit te ketyre gjerave...Zakonisht ne nisemi te hapemi tek dikush qe i besojme shume ose dhe qe mendojme qe na kupton..Duam nje keshille nje fjale te mire ose qofte dhe nje zgjidhje,edhe pse ndonjehere pavaresia e njeriut e ben qe te jete ai qe do vendose..Une sjam tip qe hapem shume per gjerat e mia,kam veshtie te gjej besim tek njerezit(ndryeshueshmeria e njerezve varet sipas rrethanave dhe ambjentit dhe njerezit dine ti pershtaten shume mire ketyre gjerave ndaj dhe hipokrizia eshte me shume e zhvilluar)...Mundohem qe ti mbaj gjerat nen kontroll me veten,aty kane nis problemet aty duhet te kene zgjidhje,megjithate nqs merzitja ose nevoja per nje keshille eshte e madhe atehere e ndaj kete merzi me shoqen me te ngushte,familjen zakonisht nuk kam qejf ta perfhij me gjerat e mia..Prinderit normal qe kane te drejte te dije se cndodh me femijen e tyre,por brezi i tyre eshte paksa me i vuajtur se i joni,dhe shtim mendimesh sdua ti krijoj...Pa llogarit pastaj sa te kuptojne(edhe pse prinderit kuptojne femijet e tyre por per ta qendron gjithmone ''femija'' i tyre)...
 

*romeo*

Anëtar i Respektuar
Pe: Personi qe do te donit te kishit afer

eh eshte ajo qe me mungon shume sa do doja tani te isha prane saj:dashuri::dashuri:
 
Top