• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Personat e trete pjesmarres ne procesin civil

iLirjam

Banned
Mosha
36
Vendndodhja
Gjithmon
Titulli: personat e trete pjesmarres ne procesin civil

Kush ishin te tretet,,,dhe kush te dytet???

apo cilt jan te paret???

sepse per ndryshej ngele pa pergjigje!!!
 

krenar77

Antarë i ri
Titulli: personat e trete pjesmarres ne procesin civil

Ne fakt kjo eshte nje teme qe une po e punoj per mbrojtjen e diplomes ne Fakultetin e Drejtesise, dhe hyn ne sferen e procedures civile. Mos u keqkupto sepse nuk ka asnje konteks tjeter. Uroj qe te jem sqaruar. Faleminderit
 
Vendndodhja
^.^
Titulli: Personat e trete pjesmarres ne procesin civil

Nje material te tille e kam une ,fatkeqsisht e kam ne leter formati jo ne kompjuter ...por nese ti mund te presesh pak kohe (disa dite ) qe ta shkruaj dhe ta postoj ketu ne forum .
Gjithsesi nese mund te besh nje kerkim ne google per te drejten e procedures civile ...aty gjen material te tille e cila tregon menyren e thirrjes se personave te trete ne gjyq kur thirren dhe te drejtat qe marrin .
 

krenar77

Antarë i ri
Titulli: Personat e trete pjesmarres ne procesin civil

ne rast se ma nis dot per tre kater dite, sepse jam ne perfundim te temes dhe doja te shtoja ndonje aspekt tjeter, pervec sa kam analizuar. Literature kam marre shume ne procedure civile. Kam analizuar te gjithe legjislacionin qe ne kohen e Mbretit e deri sot. Por gjithesesi nqs ke mundesi ma nis se me ndihmon. Faleminderit.

---------- Post added at 20:55 ---------- Previous post was at 20:53 ----------

Nje material te tille e kam une ,fatkeqsisht e kam ne leter formati jo ne kompjuter ...por nese ti mund te presesh pak kohe (disa dite ) qe ta shkruaj dhe ta postoj ketu ne forum .
Gjithsesi nese mund te besh nje kerkim ne google per te drejten e procedures civile ...aty gjen material te tille e cila tregon menyren e thirrjes se personave te trete ne gjyq kur thirren dhe te drejtat qe marrin .

ne rast se ma nis dot per tre kater dite, sepse jam ne perfundim te temes dhe doja te shtoja ndonje aspekt tjeter, pervec sa kam analizuar. Literature kam marre shume ne procedure civile. Kam analizuar te gjithe legjislacionin qe ne kohen e Mbretit e deri sot. Por gjithesesi nqs ke mundesi ma nis se me ndihmon. Faleminderit.
 
Top