• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershtypjet mbi recetat

Po e hap kete teme diskutimi & pershtypjesh
mbi recetat e gatimit ne forum!
Ne qoftese dikush nga ju teston nje recete
eshte i lutur te vi ta diskutoj dhe te leri nje pershtypje :)
diskutim te mbare.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Une te jap pershtypje vetem nqfse i gatuan ti dhe une pastaj ju ngul pirunin/lugen me i provu 😂
 

Didi

C'est la vie.
Didi do u fusi nje drru te dyve qe beni lemsh temen pa filluar! Vec mos u takofshim bashke 😂
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Vetem didi e di... lol
Didi s'me mban sekrete...do me tregoj ku rrin me shpi dhe une do te gjej, do vi dhe do te te.......ve t'me gatuash fasule vec per qejfin tim! :lol::lol::lol:
 
Didi do u fusi nje drru te dyve qe beni lemsh temen pa filluar! Vec mos u takofshim bashke 😂
ajo lart ka me i pagujt te gjitha! siamo ospiti lol
 
Top