• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershkruajeni femren me nje fjale te vetme

Status
E mbyllur për postime të tjera.

C3nI

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pershkruajeni femren me nje fjale te vetme

Cf eshte qure o Cen?
Qe kane qyrre nga hundet, kur jane me grip dmth??


E forte , femra sido qe te jete eshte e forte:)
Ndryshova mendje , po shpejt me ke cituar ...!

Qura eshte kjo :
503_863864964.jpg

hahah lol
 
Redaktimi i fundit:

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Pershkruajeni femren me nje fjale te vetme

perfituese....
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

krajl......
 
Titulli: Pershkruajeni femren me nje fjale te vetme

luleshtrydhe
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

shije..:))
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

Ushqim shpirti :))
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Pershkruajeni femren me nje fjale te vetme

Freski ....
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Pershkruajeni femren me nje fjale te vetme

Zemer.......
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

egoist.............
 

Fly

Larguar
Titulli: Pershkruajeni femren me nje fjale te vetme

Veshke.....
 

Fly

Larguar
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

Une............
 

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

I zjarrt .....
 

Aver

VIP
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

Zagar

.......
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

edhe babai im ishte burre....ca thoni kshu per burrat mi???

Jane Jeta vete
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top