• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershkruajeni femren me nje fjale te vetme

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Zana1

Braveheart
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

Deshire.....
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

Plasaritje (buzesh) :p
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

Gjysmatjeter,
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

I Nxehte.....
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

Minator ...............
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

Predator..
 

TrueLovE

You Have My Heart
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

Truri......
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

Derdimen :p
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

i domosdoshem,
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

Lojëtar. . .
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

Sensual...........
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

Kungull.. :D
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

Stilo-laps per kasetat ne rastet duhura..;)

 

Kila

VIP
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

te domosdoshem ..........................
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

"Mashkull eshte edhe qeni, edhe gomari, edhe muzati, po burra rralle ka!"
Jakup Asipi
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

I shkathet.
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

imagjinate,
 

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

I ndjeshëm...
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

i persosur.....
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

I pazevendsueshem..!!
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

Kenaqesi....
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

i djallezuar.
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

Kokeforte :)
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top