• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershkruajeni femren me nje fjale te vetme

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

njeri!.............
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

pasiva (full optional )
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

Mendjeleht
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

Kenaqesi ,
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

I papershkrueshem..:p
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

Romantikë.
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

I ndjeshëm..
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

buburec......
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

I Dashurushem..
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

Qershi.. :p
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

Justifikues i papame....
 
A

Alltini

Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

Esht nje far Haleti
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

I djallezuar.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

kokmushk!:funny:...
 
Pe: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

pranveror :)
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

i mrekullueshem,
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

Manjak... :p
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

Erotik.....
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

siguri..,,,
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

Ideal.....
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

mendjemadh ... ;)
 

LoSsT

VIP

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

papuce:plazh: :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top