• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershkruajeni femren me nje fjale te vetme

Status
E mbyllur për postime të tjera.

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

asteroid,..hahahahhahahaha
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

Apokalips LOL
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

Pirat.......
 

Endrra

VIP
Staf në FV.AL
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

dhenes i ndihmes se shpejt(mos e fshini ,,,eshte profesjon)lol
 

SELSAJ

Mysterious_Girl
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

lugat ......................
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

Shejtan. . .
 

PinkHeart

Dentro e fuori 🎡
Pe: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

perversa XD
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

Manjak......
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

shkrepse .............
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

Tolerures......
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

Mendjelehte!
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

Qesharak!:haha
Dmth te ben per te qeshur..duhet ta kem permendur :p
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

Mashkull.

P.S ..djemt lavderojn veten dhe gocat shajn djemt LOL LOL
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

Kanibal (po mendoj ai qe ha mish te gjalle ;))
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

Mjalt..,...:)
 

Levina

L.E.V.I.N.A
Pe: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

... spermatozoid.... :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top