• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershkruajeni femren me nje fjale te vetme

Status
E mbyllur për postime të tjera.

ana88

vlonjate tipike
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

i pa bindur
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

Rremujxhi.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

Rrofte NEvi te kjo tema se ju te tjeret ja nxite faqen djemve fare...pupupu.....

(vlla-baba-bashkeshort-shok-mik ) i MIRE......
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

Lepurush,arush dudush,ketrush,rapatush LOL
 
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

Per cilin mashkull ? Se ka lloj lloj mashkulli!

Egoist - epshore !
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

Mashkulli eshte shpirti i femres,.:)
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

Mashkulli eshte koka e familjes dhe e vendit...
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

Gjumash :p
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

I djallezuar.
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

Si shpirt...per femrat!
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

Bashkekohor...
 

Chocolate

Vrasese_Kufijsh
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

kokelo*e.

lol
 

Rrapatushe

Anëtar i ri
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

I vlefshem!
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

durimtare....
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

progresiv..:))
 

Rrapatushe

Anëtar i ri
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

Shejtan (Sorry) :)
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

shije,,.:))
 

diku diku

Anëtar i Respektuar
Pe: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

Me eshte emision i pamundur qe te pershkruaj dicka me nje fjale te vetme aq me shume mashkullin apo femren, vetem dicka mund te pershkruhet me nje fjale te vetme, Zoti...
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top