• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershkruajeni femren me nje fjale te vetme

Status
E mbyllur për postime të tjera.

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

Maccho,maccho LOL
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

I vetekenaqur...
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

Trupeshk LOL
 

Katia

Hmm kureshtar-e?
Pe: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

Mister...:mendim:
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

Leshmeteembel
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

Harmonik LOL
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

Decentralizues LOL
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

gomar...........
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

Satelitor LOL
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

Katalizatorperprodhiminefemijve :D
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

Brohorites LOL
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

mashtrus, lol
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

Perceptues....
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Pe: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

Shpirt,.i shishem..gjithe embelsi pas asaj vrazhdesis,,qe i mbulon..:p:p

PS:shume fjale kisha sote per mashkullin..LOL ..
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

Mbajtes mielli...
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

Kungull...
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

Trazavaç..
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

Minator (ju shkoje jeta ne zgafella) :syze:
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

Engjej (Jemi skeni cbeni gocani :p )
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

Lepurush,. bukurosh..LOL
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me nje fjale te vetme

Shkenctar....
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top