• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershkruajeni femren me një fjale te vetme

Status
E mbyllur për postime të tjera.

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pershkruajeni mashkullin me një fjale te vetme

Hahahahah Antonia,e vertete:p..
I depertueshem...
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Pershkruajeni mashkullin me një fjale te vetme

i kuq :p:p:p
 

ERA_VL

missing you....
Pe: Pershkruajeni mashkullin me një fjale te vetme

kryenec :)
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pershkruajeni mashkullin me një fjale te vetme

I pranueshem...
 

ERA_VL

missing you....
Pe: Pershkruajeni mashkullin me një fjale te vetme

fitimprures :):)
 

Legally_Sweet

If you’re a bird, I’m a bird
Staf në FV.AL
Pe: Pershkruajeni mashkullin me një fjale te vetme

Frikacak.....
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pershkruajeni mashkullin me një fjale te vetme

Imitues...
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Pe: Pershkruajeni mashkullin me një fjale te vetme

Funny LOL :D
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pershkruajeni mashkullin me një fjale te vetme

''Erresues''...
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Pe: Pershkruajeni mashkullin me një fjale te vetme

Embelsir..:p:p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me një fjale te vetme

tere keto pershkrime dhe asnjera nga femrat nuk pershkruajti me epitetin me delikat te ti :syze::p:djalle:

Zjarrfikes :syze::serenate:
 

Elushe

Vogëlushe
Pe: Pershkruajeni mashkullin me një fjale te vetme

I duhur!!!
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Pe: Pershkruajeni mashkullin me një fjale te vetme

bakllava,..ahhahahahahahaha..:p:p
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Pershkruajeni mashkullin me një fjale te vetme

Inatçi.....
 

scorpione29

Anëtar i Respektuar

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Pershkruajeni mashkullin me një fjale te vetme

Karagjoz :p
 

ERA_VL

missing you....
Pe: Pershkruajeni mashkullin me një fjale te vetme

i pavemendshem :)
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Pershkruajeni mashkullin me një fjale te vetme

tr :p LOL LOL
 

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Pe: Pershkruajeni mashkullin me një fjale te vetme

Situacional...
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pershkruajeni mashkullin me një fjale te vetme

Trupeshk...
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Pershkruajeni mashkullin me një fjale te vetme

dembel.....
 

Katia

Hmm kureshtar-e?
Pe: Pershkruajeni mashkullin me një fjale te vetme

Te ndjeshem....
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Pershkruajeni mashkullin me një fjale te vetme

po me dy fjali lejohet si pershmbull shoku qenit :p :p :p se per te ndar si ndajem dot as qen si themi dot vetes :p :p LOL
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pershkruajeni mashkullin me një fjale te vetme

I vetekenaqur....
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pershkruajeni mashkullin me një fjale te vetme

Antonia është per meshkujt,ti je femer mos analizo:p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top