• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershkruajeni femren me nje fjale te vetme

Status
E mbyllur për postime të tjera.

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pershkruajeni femren me nje fjale te vetme

Te pazvendesueshme :D
 
Titulli: Pershkruajeni femren me nje fjale te vetme

Jeta pa femren do ishte bosh...eshte e domosdoshme.
 

The_AnGeL

WwW.FunGames22.CoM
Titulli: Pershkruajeni femren me nje fjale te vetme

Engjell ...:)
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pershkruajeni femren me nje fjale te vetme

Te cuditshme, ne kuptimin e mire te fjales :)
 

Adi_el

Founder
Titulli: Pershkruajeni femren me nje fjale te vetme

komplikuar
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Pershkruajeni femren me nje fjale te vetme

objekt (shaka ee)

e pamundur te pershkruhet me nje fjale .
 

Burrel1924

Anëtar i Respektuar
Titulli: Pershkruajeni femren me nje fjale te vetme

mendjeleshuar
 

Liza

Anëtar i Respektuar
Titulli: Pershkruajeni femren me nje fjale te vetme

E Bukur :D qe ja ka zili gjinia e kunder :D:D
 

Erblinaa

Anëtar i ri
Titulli: Pershkruajeni femren me nje fjale te vetme

Sentimentale
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Pershkruajeni femren me nje fjale te vetme

gjarper ose me mire dhelper
 

Erblinaa

Anëtar i ri
Titulli: Pershkruajeni femren me nje fjale te vetme

Politikane:D:p
 

albgrl

GIRLICIOUS
Titulli: Pershkruajeni femren me nje fjale te vetme

e komplikuar
 

WxP

Tech
Titulli: Pershkruajeni femren me nje fjale te vetme

Llapaqene... :D
 

TIGRI

Anëtar i ri
Titulli: Pershkruajeni femren me nje fjale te vetme

luleshtrylle
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Pershkruajeni femren me nje fjale te vetme

Nuk mund ta pershkruash femren me nje fjale...por ndoshta me nje shprehje po...

"Gruaja eshte nje burre inferior"

me nje fjale ndoshta do te ishte: E pazvendesueshme!
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Pershkruajeni femren me nje fjale te vetme

1.
2.


DHE SI MUND TE PERSHKRUHET ME NJE FJALE FEMRA

 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pershkruajeni femren me nje fjale te vetme

Jete !!!!!
 

vitk

Anëtar i Respektuar
Titulli: Pershkruajeni femren me nje fjale te vetme

shekshi ??????
 

black pan

Ro$$onero Panther !!!
Titulli: Pershkruajeni femren me nje fjale te vetme

Briliante !!!
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top