• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershendetje

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Dorina

Zikaltër⚫🔵
une nuk jam pjese kembimi qe mund te me transferosh sa ne nje dore ne tjetren, dhe e dyta nese sju pelqej parkohu diku tjeter e dashur. ok?
hajt gyle gyle,,,mjaft na bere tipen,,,se nuk qenke gje tjeter vecse nje acaruese..
Kjo sme pelqen.
Ua le juve qe kenaqeni me pak :p
 

Dorina

Zikaltër⚫🔵
nuk kam ardhur te me pelqesh ti, ai apo ajo, erdha just for funn....
ajo qe ke te shkruar poshte underlinet tend me pelqen por do te te thoja AVULLO...
po perpiqesha te isha paqesore por ncuq....sdashke me te mira jo...
go now...
Mua sapo me pelqeve.

Lepij ne pjaten qe peshtyva :p
 

Vajza

Staf në FV.AL
Oaaa zemra @Dorina , po e lexoja ket temen , e pse te thojne frozen ty kta!?
Nejse sidoqofte mire se ke ardhur dhe tja kalojme sa me bukur se bashku.
 

Frank

Mode ON Anti-KÇK
Goca mos ashtu!
tregohuni te sjellshme, me edukate dhe me finese, uroni mireseardhjen.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top