• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershendetje!

KiKu

Nëse do të flisnin sytë..do të bënin shumë dëme...
Nqfs keni mundesi mund te thoni se kush i shton kto aop-a apo do beni sipas qefit.
[10:29:16] <12[JuVeNtuS]> _ina_
[10:29:20] <12[JuVeNtuS]> Kush te shtoj ty ?
[10:30:00] <_ina_> pse ju pengoj aa
[10:30:10] <12[JuVeNtuS]> Nuk tha njeri qe po pengon
[10:30:14] <12[JuVeNtuS]> dua ta di se kush te shtoj
[10:31:55] <12[JuVeNtuS]> _ina_
[10:32:06] <12[JuVeNtuS]> Kush te shtoj ty ?
[10:32:14] <_ina_> po mtha master bre
[10:32:25] <12[JuVeNtuS]> si te tha master ?
[10:32:33] <12[JuVeNtuS]> Une po te pyes kush te ka shtu
[10:32:36] <12[JuVeNtuS]> jo ca te kan than
[10:32:45] <_ina_> ste kupt:D
[10:32:56] <12[JuVeNtuS]> Kush ta ka dhen @
[10:33:10] <_ina_> aop me
[10:33:15] <12[JuVeNtuS]> e
[10:33:23] <_ina_> shqiperia
[10:33:31] <12[JuVeNtuS]> si shqiperia mi
[10:33:43] <_ina_> kam hap dhomen time me
[10:33:51] <_ina_> dhe sa her bej komanden
[10:33:53] <_ina_> atje
[10:33:55] <_ina_> ne main
[10:33:56] <12[JuVeNtuS]> Ou
[10:33:58] <_ina_> behet aop
[10:34:04] <_ina_> po
[10:34:06] <_ina_> pse
[10:34:09] <12[JuVeNtuS]> _ina_, je tu u tall ti tani apo si
[10:34:24] <_ina_> ca jam tu u tall bre
[10:34:32] <12[JuVeNtuS]> o i her boje komanden ke dhoma jote
[10:34:34] <12[JuVeNtuS]> shife ngrihesh
_ina_ is Fv.Chat@A5B1F9C2.A1287495.F2B0CD48.IP * Vizitor nga --=> http://www.ForumiVirtual.Com
_ina_ is identified for this nick
_ina_ on +#stafi @#ndihme ~#lolmirlo +#Shqiperia
_ina_ using Chat.Fajtori.CoM Nje Rrjet, Nje Komb - One Network Fajtori.Com
_ina_ has been idle 11secs, signed on Sun Jun 16 09:43:34
_ina_ End of /WHOIS list.
-
[10:34:51] <_ina_> e kam be me
[10:34:52] <12[JuVeNtuS]> /cs op
[10:34:55] <12[JuVeNtuS]> Boje tani
[10:34:57] <12[JuVeNtuS]> shife
[10:34:59] <_ina_> dhe mka vendos shqiperia
[10:35:02] <_ina_> aop
[10:35:11] <12[JuVeNtuS]> Boje pra i her tani
[10:35:22] <12[JuVeNtuS]> he pse nuk te ngriti shqiperia ?
[10:35:22] <_ina_> e bena
[10:35:23] <_ina_> me
[10:35:30] <12[JuVeNtuS]> je me aop ke shqiperia
[10:35:57] <_ina_> pse ma hoqe me
[10:36:08] <12[JuVeNtuS]> Me thuaj kush te ka shtu aop
[10:36:15] <12[JuVeNtuS]> se sta ka hek njeri
[10:36:28] <_ina_> ma hoqe ti me
[10:36:36] <_ina_> po shqiperiaaa praa me
[10:36:36] <12[JuVeNtuS]> o goc
[10:36:41] <12[JuVeNtuS]> si shqiperia mi
[10:36:45] <12[JuVeNtuS]> se na trashe ka koka
[10:36:54] <_ina_> uufffffffffffffffff
[10:37:15] <_ina_> flm qe ma vendose
[10:37:30] <12[JuVeNtuS]> dmth e ke vendos mos me e tregu se kush te ka shtu
[10:37:46] <_ina_> oreeee
[10:37:52] <_ina_> a eshte shqiperia
[10:37:54] <_ina_> admin
[10:37:59] <12[JuVeNtuS]> Ca thu mi goc
[10:38:02] <12[JuVeNtuS]> se shqiperia o BOT
[10:38:12] <_ina_> sii
[10:38:24] <12[JuVeNtuS]> Nuk flet Shqiperia mi ina
[10:38:26] <12[JuVeNtuS]> Eshte Bot
[10:38:44] <12[JuVeNtuS]> Cfar komande ti japesh userit me !k !kb nick ai e nxjerr jasht
[10:38:46] <12[JuVeNtuS]> Rrobot
[10:38:56] <_ina_> po pra
[10:39:07] <_ina_> o juventus prit i cik te ta shpjegoj
[10:39:09] <12[JuVeNtuS]> o ty te hankshin qent ishalla
[10:39:18] <_ina_> ty ishalla mer
[10:40:16] <_ina_> kam hap dhomen time #lolmirlo
[10:40:36] <_ina_> dhe sa her bej komanden ./ns id pasword
[10:40:42] <_ina_> ne main
[10:40:59] <_ina_> shqiperia vendos opsion aop tek unTe pakten kur te shtoni tregojani se si dhe per cfar duhet aop.

Dhe para ca javesh e kam diskutuar qe tek stafi te shtohen me aop te gjith mos te rrin me livel 3

Dhe pergjigjja qe mora ishte jo nga Founderi jan mire me livel 3

[10:30:27] -ChanServ- 55 5 oret_e_vona
-
[10:30:27] -ChanServ- End of access list.
-
[10:30:59] -ChanServ- oret_e_vona deleted from #stafi access list.
-
[10:31:07] -ChanServ- oret_e_vona added to #stafi access list at level 3.
-
 

Ledia

❤ShKoDrAnE.4.eVeR ❤
Titulli: Pershendetje!

sa i rrepte je ber si shef ma boooo i treme gocat . sle asnjeren pa marre ne pytje
 
Top