• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Përshendetje ...

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Mirëdita


Unë jam nga Kosova dhe që pak kohë jam në këtë Forum...

çdoherë kam mendu se njerëzit e Shqipërisë janë shumë të mirë, megjithatë do e shikoj dalngadal...


Shpresoj se si kosovare nuk do te pengoj askend...!


Ju faleminderit
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Përshendetje ...

Pershendetje dhe mireserdhe mes nesh:)
Nuk kemi asgje kundra kosovarve, te pakten une personalisht i konsideroj shqiptar:)
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Përshendetje ...

Mire se erdhe...Nuk besoj se jemi forum ''racist',kete e kemi treguar shume here,welcome edhe iher...
 

Elushe

Vogëlushe
Pe: Përshendetje ...

Mirëdita


Unë jam nga Kosova dhe që pak kohë jam në këtë Forum...

çdoherë kam mendu se njerëzit e Shqipërisë janë shumë të mirë, megjithatë do e shikoj dalngadal...


Shpresoj se si kosovare nuk do te pengoj askend...!


Ju faleminderit
Njerzit e Shqiperise jane SHQIPTAR ashtu si dhe njerzit e Kosoves.
Urrej kur beni dallime te tilla.

Nejse ti mire se ke ardhur.
 

Gazolina

Moskokecarese
Titulli: Përshendetje ...

Mirë se edhe Kosova dmth Jetesa! Qëndrim të këndshëm në fv!

Këtu ka shumë shqiptarë të Kosovës dhe jemi mësuar me gjuhën dhe dialektin kosovar.
 

Katia

Hmm kureshtar-e?
Pe: Përshendetje ...

Mire se erdhe Jetesa :)
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Pe: Përshendetje ...

Shumë Faleminderit dhe mirë se ju gjej të gjithëve.

Sinqerisht njerëzit e Kosovës kanë shumë respekt në njerëzit e Shqipërisë, dhe për ate mua më intereson të njoh Mentalitetin tuaj në Shqipëri.Ju përshendes dhe çdo të mirë ...
 

scorpione29

Anëtar i Respektuar
Pe: Përshendetje ...

...mire se vjen jetesa
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Përshendetje ...

Miresevjen.
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Përshendetje ...

Mire se erdhe
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Pe: Përshendetje ...

mir se erdhe
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Pe: Përshendetje ...


Faleminderit të gjithë dhe çdoher mirë se ju gjej !

 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top