• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershendetje

Yellow

Antarë i ri
Pershendetje te gjitheve, quhem Landi, banoj ne shqiperia, (tirane) kam qen operator para disa vitesh e per arsye personale u pata larguar duke mos frekuentuar chatin per nje periudhe me sh se 20 muajsh.Kerkoj te rikthehem ne staf ,ne chat perdor nickname Yellow.


Shpresoj qe kerkesa ime te meret parasyshe .
Gjith te mirat.
 
Last edited by a moderator:
C

calvin

Pe: Pershendetje

Pershendetje Yellow kerkesa jote po merret parasysh dhe do te njoftojm sa me shpejt flm :)
 
Top