• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershendetje :)

Status
E mbyllur për postime të tjera.
Emri: Eduard
Mbiemri: Gjoka
Vendlindja: Kosove
Jetoj: n`Londer, UK


Ju pershendes forumista, shpresoj se do t`kalojm mir.


:)
 

madmax

lost in the ocean
Titulli: Pershendetje :)

mire se erdhe ne forum!!!
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Pershendetje :)

Mire se erdhe

Te lutem hiqe linkun nga firma nuk lejohet nga rregullat e forumit flm
 

sabah

Anëtar i Respektuar
Titulli: Pershendetje :)

Mire se erdhe Eduard!Ja kalofsh bukur mes nesh.
 

DEVIL HAND

Anëtar Aktiv
Titulli: Pershendetje :)

Mir se erdhe!
 

elbruna

Anëtar i Respektuar
Titulli: Pershendetje :)

Pershendetje Eduard mire se erdhe dhe te uroj qendrim te kendshem,,,,
 
Titulli: Pershendetje :)

ju faleminderit per mikpritje :) po e shoh se disa ma paskan ndrru 1 shkronje te emrit :p emrin e kam EduarD me D ne fund jo me T :)

anyway ju faleminderit !
 

ana88

vlonjate tipike
Titulli: Pershendetje :)

mire se erdhe klm
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Pershendetje :)

Mire se erdhe ne fv dhe kalofsh sa me bukur te jet e mundur .
 

3R1

rremujaxhije:P
Titulli: Pershendetje :)

mire se erdhe ne mesin tone:) klb
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Pershendetje :)

Mire se erdhe!Dhe kalofsh sa me mire ne Fv!
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top