• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershendetje

Gabri3l

To be continued..
Jam Miri :)

Me pelqen shume sporti dhe muzika. Ne Shqiperi kam bere nje vit kurs muzike, ku luaja ne kitare.
Me pelqen te udhetoj , te lexoj libra si dhe gjuetia me arme.

Besoj se mjafton e tepron kaq, rreth meje
Kenga ime e preferuar: "Wind of change" e Scorpions'ave
Enderr ne kasete: Kam shume.
Tifoz i çmendur pas Brazilit😂
Mire se ju gjeta!
 
Top