• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Pershendetje

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Gabri3l

To be continued..
Jam Miri :)

Me pelqen shume sporti dhe muzika. Ne Shqiperi kam bere nje vit kurs muzike, ku luaja ne kitare.
Me pelqen te udhetoj , te lexoj libra si dhe gjuetia me arme.

Besoj se mjafton e tepron kaq, rreth meje
Kenga ime e preferuar: "Wind of change" e Scorpions'ave
Enderr ne kasete: Kam shume.
Tifoz i çmendur pas Brazilit😂
Mire se ju gjeta!
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top