Pershendetje me nje ilahi!!

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Te nderuar antar. Kjo teme do na sherbej per te pershendet antaret e besimit musliman. Meqense eshte tema ;Nje kenge per ty... thash ta hapim dhe nje teme per qefin e pjese tjeter qe deshiron te pershendet me nje ilahi apo pjes nga Kurani...keto edhe i pergjigjen besimit qe praktikojm.... Kush deshiron mund te pershendes, mjafton ti permbahet temes, d.m.th. ilahi, e jo kenge qe ti jap kahje tjeter temes

Ju faliminderit paraprakisht..
Arfe.

Dhe un si iniciatore e temes ..ne radh te par dua te pershendes Princeshen, qe mora dhe mendimin e saj ..


E nderuar per ty:

 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Titulli: Pershendetje me nje ilahi!!

Per Soulmind:D


 

princesha

Warrior Princess
V.I.P
Titulli: Pershendetje me nje ilahi!!

Nje pershendetje per gjithe ato antare qe shijojn kete muaj te bekuar Ramazanin
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Titulli: Pershendetje me nje ilahi!!

Tuana per ty.

Jetesa

 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Pershendetje me nje ilahi!!

:)

ArfenillaPrinceshen me nje kenge gruaja ime :D

 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Pershendetje me nje ilahi!!

Kushdo qe eshte Nene!
Kjo eshte ilahija(kenga ime e preferuar) :)

 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Pershendetje me nje ilahi!!

Arfenila, tpershendes me kete ilahi :

 

princesha

Warrior Princess
V.I.P
Titulli: Pershendetje me nje ilahi!!

Pershendetje Soul...
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Pershendetje me nje ilahi!!Pershendes te gjith antaret Musliman te forumit virtual.
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Pershendetje me nje ilahi!!

Pershendes te gjith antaret Musliman te forumit virtual.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Titulli: Pershendetje me nje ilahi!!

Per ty loverboy...Flowmaster per ty...

[video=youtube;imd9Y-1rG50]https://www.youtube.com/watch?v=imd9Y-1rG50[/video]
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Pershendetje me nje ilahi!!

... për ty Arfenilla

 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Titulli: Pershendetje me nje ilahi!!

Per ty Jetesa...[video=youtube;vCGH-X-VnJo]https://www.youtube.com/watch?v=vCGH-X-VnJo[/video]
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<

per Princesha, qe mungon ne forum...


 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<

.... per ty Ricky vëlla 
Redaktimi i fundit:

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
... per veten time

[video=youtube;OTqz-EWwW8A]https://www.youtube.com/watch?v=OTqz-EWwW8A[/video]
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
per veten time........

 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
per veten time.......... (& ba... tim)

 
Redaktimi i fundit:

Violetta

>> KS- AL. etnike <<

Violetta

>> KS- AL. etnike <<

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Kjo nuk eshte ilahi, megjithese ja ku e ke versionin islamqe = )

 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Top