• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershendetje me kengen...

Status
E mbyllur për postime të tjera.

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Pershendetje me kengen...


------------------------------------------
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Pershendetje me kengen...


Thank You.........................
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Pershendetje me kengen...

Pershdnes te gjith ata qe jan te merzitur me kte keng, ne vecanti ata qe kan zenka dashuri mes tyre :p :p :p :p :p
 

iLirjam

Antar i fv.al
Pe: Pershendetje me kengen...

Pershendes te gjith ,, ne vecanti ata qe e kuptojn Gjermanishten,,

 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pershendetje me kengen...

..............
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pershendetje me kengen...

............
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pershendetje me kengen...

!!!!!!!!!!!!!!
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pershendetje me kengen...

Per femrat....
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Pershendetje me kengen...

Per Levina-ne kjo hajde kerce nje cik levina :p :p :p :p
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pershendetje me kengen...

Pfffffff....[video=youtube;BcL---4xQYA]http://www.youtube.com/watch?feature=share&v=BcL---4xQYA&gl=GB[/video]
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Pershendetje me kengen...

Per veten time...

 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pershendetje me kengen...

??????
 

edmonddantes

Anëtar i ri
Pe: Pershendetje me kengen...


....per dike ( che riesce benissimo a blocare il mio profilo )
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pershendetje me kengen...

...................
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Pe: Pershendetje me kengen...

Per te gjitha femrat,.:)..asnje mashkull nuk meriton lotet e nje femre,.:p,..

 

iLirjam

Antar i fv.al
Pe: Pershendetje me kengen...

hahahaha pershendetje per te gjith djemt! asnje Femer pervec Nenes,,nuk e meriton Zemren e nje mashkulli:p

 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pershendetje me kengen...

Per veten time......
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pershendetje me kengen...

Eheeeee......[video=youtube;yXLm2ipxu-g]http://www.youtube.com/watch?v=yXLm2ipxu-g[/video]
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pershendetje me kengen...

persh anyone .............me kete top hit shihni videon edhe kendoni si ne kareoke

 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pershendetje me kengen...

Per femrat.....
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top