• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershendetje me kengen...

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Liza

Anëtar i Respektuar
Ju pershendes te gjitheve me kengen ne vazhdim hahahah :haha::haha:
 

*Linda*

Lost out in the desert
Per Lizen nalt, kenge sipas traditave te juaj:p
me pelqen shume mua

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=6NOMVIp26jc]YouTube - rmx popullore dasmash[/ame]
 

Liza

Anëtar i Respektuar
Linda ahhahah flm
edhe une te pershendes me qet kong ahhahahhha [ame=http://www.youtube.com/watch?v=RdtwzCP09Yc]YouTube - Muzik Shqip Popullore (cool Klarinet Solo)[/ame]
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Nje pershendetje per yvin me te bukur

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=VSZdgu58DRA[/ame]
kam ikur me te shumtit me duket kam nja 2 vjet qe se kam degjuar kete kenge :D
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
Kurse une Persh shoten e burrit time LOL LOL LOL LOL dhe i them qe e kam shum xhan shtrigen :D

Lolita25 ta dishe qe me pelqen shume kjo kenge LOL LOL LOL LOL

[ame=http://it.youtube.com/watch?v=CCOSWkrmb1E]YouTube - Celine Dion - I'm alive (Live @ Divas Las Vegas)[/ame]
 

Aurora

Anëtar Aktiv
Pershendetje te gjitheve!


[ame=http://de.youtube.com/watch?v=OAoj0jTKad0&feature=related]YouTube - Shkumbin Ismaili - Vargjet e Fundit[/ame]
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
PERSHENDES ME KET KENGE LIZEN CIKEN KOSOVARE :D :kiss[ame=http://it.youtube.com/watch?v=NrfdbmPzFfw]YouTube - Elma Halili & Djemt e Malesise - Dil nje here[/ame]
 

Gjermoni

Antar Internacional
\A.K.A\Rebel A.K.A. UniKKatil ''Shihemi N'Perkujtime 2006'' (2006)\13 - Vec Edhe Ni Her

Pershendes Xhebrailin
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
Prsh qum qum qum qummmmmmmmmmmm zemren time :dashuri:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=NhgrrlLDEkA&feature=related]YouTube - West Side Family - Mesazhi[/ame]
 

xX♥Xx

Antar Aktiv
i miss Alex :(

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=2GuX-F08fwI]YouTube - Your Guardian Angel[/ame]
 
Last edited:

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
Persh veten time me ket vidio :D

[ame=http://it.youtube.com/watch?v=cqdntLQWx6M]YouTube - Femijet Mergimtare[/ame]
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
Per Lizen nalt, kenge sipas traditave te juaj:p
me pelqen shume mua

YouTube - rmx popullore dasmash[/url]
yep n'Kosve kejt nuset lulije quhen + te gjitha non stop te bunari rrin, nganjeher edhe bunari shkon te lulijaLOL...:puc ty e kejtv me ket kong..

[ame=http://it.youtube.com/watch?v=fox-ja7YDSw]YouTube - James Blunt - You're Beautiful[/ame]
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
per kejt:kercim::kercim::kercim:

[ame=http://it.youtube.com/watch?v=AldXTRBPjU4]YouTube - Blero feat De Camada - Mos Me Refuzo[/ame]
 

Aurora

Anëtar Aktiv
Pershendetje!

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=WToQykWNG1U&feature=related]YouTube - Ledina Celo - Te ndjej te huaj[/ame]
 

njoni

llahtaria vete
Ju pershendes me kte kenge verore, megjithse vera kaloi pa ber plazh mjaftueshem :(

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=gTs8aXatQ-Y]YouTube - SWAY[/ame]
 

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
O NJONI ca kenge te bukur qe ke zgjedh mo... yhyyyyyy :kercim:

Une pershendes sec_l dhe e ftoj te kercej me mua :p


[ame="http://www.youtube.com/watch?v=ODqttxLwiyg"]► Calabria Remix ◄[/ame]
 

njoni

llahtaria vete
O NJONI ca kenge te bukur qe ke zgjedh mo... yhyyyyyy
Aaaa per muzike kam gusto.. do --> :kercim: :D
 

njoni

llahtaria vete
:kercim: :kercim:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=XC8ERUndyPs]YouTube - *DOWNLOAD* Geo Da Silva - I'll Do You Like A Truck [High Quality Audio - HQ Audio][/ame]
 

Aurora

Anëtar Aktiv
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=jpwD-j2qfbk]YouTube - Whitney Houston & Enrique Iglesias - Could I have this kiss[/ame]
 

njoni

llahtaria vete
:kercim: :kercim: sonte ka vetem dance.. Kush ka deshire te kerceje :D

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=JuIGOU3Th-U]YouTube - R.I.O. - Shine on (Original mix)[/ame]
 

sec_l

NJERI I THJESHT
Per karamelezanen per kenaqesi ;)

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=cHfyEWNbnfg"]http://www.youtube.com/watch?v=cHfyEWNbnfg[/ame]
 
Last edited:

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
"Y es que yo canto porque a mi me gusta cantar
Tambien tu bailas porque a ti te gusta bailar, tu
Y es que yo canto porque a ti te gusta escuchar
Lo que yo canto porque asi se puede bailar, tu "

Ayyy... me gusta mucho :D

Ndersa une te pershendes me kengen e Juanes

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=Yj51nEyRuN8"]KarameleZana's Favorite[/ame]
 

sec_l

NJERI I THJESHT
Ok dhe une me ket :)

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=h8v38JL55gc&feature=related]YouTube - Don Omar-Adios[/ame]
 

`FaLCo

eLbaSanLLi Mor bAb!
Ju pershendes te gjitheve ju antare online!

PHP:
http://it.youtube.com/watch?v=Tn28aGYytxs
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
o omelsina ju prsh qum:puc...eja eja moj hyni e te bojm dashuniLOL...

[ame=http://it.youtube.com/watch?v=YSMlzIhl7nU]YouTube - sherbelo-eranda libohova -evis mula -redon makashi- a.gjoka[/ame]
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top