• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershendetje me kengen...

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Pe: Pershendetje me kengen...


FOr the club lovers
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Pershendetje me kengen...

Kujt ti pelqeje se une per vete u dashurova me kte kengen :)

 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pershendetje me kengen...

........................................[video=youtube;M81Aa-jn3oM]http://www.youtube.com/watch?v=M81Aa-jn3oM[/video]
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Pershendetje me kengen...

 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Pershendetje me kengen...

Pershendetje piplla qe mezi prisni ujkendin :p si puna ime :D

 
Pe: Pershendetje me kengen...

per veten e ime :)
[video=youtube;j4y-RzVGrHg]http://www.youtube.com/watch?v=j4y-RzVGrHg&feature=share[/video]
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pershendetje me kengen...

Per ato qe ndjejne mungesen e dikujt por ''mbijetojne''...
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Pershendetje me kengen...

Per gjith femrat e forumit :D
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Pe: Pershendetje me kengen...

per veten time,.kjo..:),..dhe per te gjitha atyre qe u pelqen e kuptojne Gr,.!

 

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Pe: Pershendetje me kengen...

Per ato qe jane online....mirmengjesi dhe 1 fundjave sa me te bukur :)


 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Titulli: Pershendetje me kengen...

Për të gjithë , nuk bëhet fjalë ,,,,,,,,,,
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Titulli: Pershendetje me kengen...

Edhe një tjetër përshëndetje me këto të vjetrat për të githë ëngjëllushet e forumit :p
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Pershendetje me kengen...

Per miqt e mi te forumit :)


 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Pershendetje me kengen...

Mrekulli :)..............Ju pershendes te gjitheveeeeeeeeeee :kiss

 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Pe: Pershendetje me kengen...

per te gjithe,antaret dhe vizitoret qe ndodhen online,..:)...

 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Pershendetje me kengen...

Pershendes ..............
 

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Pe: Pershendetje me kengen...

Pershendes Njeren.....

 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Pe: Pershendetje me kengen...


meqe na pershendet gjithmone moj shkodrane....na nje pshnd dhe ti.
 

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Pe: Pershendetje me kengen...

Pershendes veten time....

 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top