• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershendetje me kengen...

Status
E mbyllur për postime të tjera.

bella

Anëtar i Nderuar
Vendndodhja
Aty ku nuk je ti!
Titulli: Pershendetje me Kengen...

po e degjoj per te 500 her ndoshta e thash tju pershendesja se me pelqen shumeeeeeeeeeeee :)

por ne vecanti: Wishmaster dhe nevertitin meqe degjojn e ven shume kenge ketu :kiss 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pershendetje me Kengen...

Tell me that we belong together...I'll be the greatest fan of you life...:zemer:


Per Cyber...
 
A

Alltini

Titulli: Pershendetje me Kengen...

Njerzit mund ta vjedhin dashurine,,por jo mermerin!
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Gjith konviktoret e forumit, cunat e lagjes, e te trampolines Taq Dafa :p

Me hangullimen e qenve ne sfond pershendes gocat "mashtruse" ...!

 
Last edited:
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top