• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershendetje me kengen...

Status
E mbyllur për postime të tjera.
A

Alltini

Titulli: Pershendetje me Kengen...

Nese ti mendon se ne nuk kemi nevoj per ty,,gabohesh Rendex un po shfrytzoj rastin ne kte mengjes te pershendes per interes,,me nje keng te gjate me qen se jemi edhe miq te vjeter!:D
 

ReNdEx

Interist Forever
Mosha
32
Vendndodhja
Rrugve
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Per Love Pinky Neveritit Nicktejter Soulmind Sweetzzina Enderra Eridiona Kreta flakita Arfenilla Bella Apsara Rrapatushe Vampire Llegaly_Sweet ...Ju pershndes me kte super hit lol lol lol lol lol
[video=youtube;RspMv-tBATw]http://www.youtube.com/watch?v=RspMv-tBATw[/video]
 

ReNdEx

Interist Forever
Mosha
32
Vendndodhja
Rrugve
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Per........Sky....:)
[video=youtube;UOewegX7H-Q]http://www.youtube.com/watch?v=UOewegX7H-Q[/video]
 

ReNdEx

Interist Forever
Mosha
32
Vendndodhja
Rrugve
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Moj e vogela pike loti
C'te paska qendisur zoti c'te paska qendirus zoti
Ajalla me renet shorti..
Aman ne ke perendi shpirtin moj
Do ta le tek ty shpirtin do ta le tek ty
Qe te flesh me te ne gji.... ...........:)

 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Ju pershendes te gjitheve me mer malli nga larg..

[video=youtube;Y-E53gmeO-8]https://www.youtube.com/watch?v=Y-E53gmeO-8[/video]
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Mosha
36
Vendndodhja
Braila Romania
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Pershendes te gjith romantiket.

[video=youtube;H69O2-Ws8m0]http://www.youtube.com/watch?v=H69O2-Ws8m0&feature=youtu.be[/video]
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Per qefin e vetes time... Ennio Morricone - Ecstasy of Gold

[video=youtube;ZNGe7iK1O-4]http://www.youtube.com/watch?v=ZNGe7iK1O-4[/video]
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Ej tii qe pergjigjen nuk e gjen... te pershendes :)

[video=youtube;rW9f-Z9ExLI]http://www.youtube.com/watch?v=rW9f-Z9ExLI[/video]
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top