• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershendetje me kengen...

Status
E mbyllur për postime të tjera.
A

Alltini

Titulli: Pershendetje me Kengen...

me duhet shum koh te mendoj se si te pershendes,,nese nuk e beson te kam genjyer.:eek:kidoki:

 

Aren

Anëtar i Respektuar
Pe: Pershendetje me Kengen...


Per ata qe ndoshta duan ti dergojne dikujt nje mesazh te tille edhe kshu per qejfin tim meqe mundem ta bej ketu...

When you look at yourself do you see what I see
If you do why the fuck are you looking at me.
Can someone explain?
 
A

Alltini

Titulli: Pershendetje me Kengen...

Desha te pershendes zonjen me kengen,,pa ty bir nuk vjen liria,,por nuk e gjeta!
dhe e gjeta kte hip hop

[video=youtube;eGn-xYFqx5k]http://www.youtube.com/watch?v=eGn-xYFqx5k[/video]
 

Yellow Redhead

angels walk among us
Titulli: Pershendetje me Kengen...

ata qe m'dun i pershendes me kte kengen dhe i uroj jave te bukur (po s;ju pelqeu ky versioni degjoni origjinalin :) )

 

ReNdEx

Interist Forever
Mosha
32
Vendndodhja
Rrugve
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Per ....y ...I sentimenti continuano a percorrere la stessa strada che avevano iniziato e continuano diritto a te senza smettere mai.....
[video=youtube;-Oo_73SlOwk]http://www.youtube.com/watch?v=-Oo_73SlOwk[/video]
 

Apsara

Anëtar i ri
Vendndodhja
New York
Titulli: Pershendetje me Kengen...Pershendes winter and the coldness of this past days... you are fading away leaving space for a beautiful day of spring :D
 

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Ju Pershendes ..SunLiGhT...Apsara..Love...WISHMASTER...Vampire.. BjonDi...Quku..kreta flakika...Dying_Port..sweetzina...Pinky..ReNeX...
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top