Pershendetje me kengen...

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Ej tii qe pergjigjen nuk e gjen... te pershendes :)

[video=youtube;rW9f-Z9ExLI]http://www.youtube.com/watch?v=rW9f-Z9ExLI[/video]
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pershendetje me Kengen...

po e degjoj per te 500 her ndoshta e thash tju pershendesja se me pelqen shumeeeeeeeeeeee :)

por ne vecanti: Wishmaster dhe nevertitin meqe degjojn e ven shume kenge ketu :kiss 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pershendetje me Kengen...

e meqe jam ketu po pershendes me kete kengen tjeter qe me pelqen edhe kjo shume :)

Poetin siper :p :yeah::inlove:

 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Pershendes Bloom
[video]http://m.youtube.com/#/watch?v=bqIxCtEveG8[/video]
 
Redaktimi i fundit:

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pershendetje me Kengen...

Tell me that we belong together...I'll be the greatest fan of you life...:zemer:

Per Cyber...
 
A

Alltini

Titulli: Pershendetje me Kengen...

Njerzit mund ta vjedhin dashurine,,por jo mermerin!
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Pershendetje me Kengen...

X.. :D

 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Pershendetje me Kengen...

. . . .

 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Per LOVE
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Për të gjithë shkodranët .. jeni të mbrekullueshëm .. :)

 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Për ne femrat.. :) Ju përshëndes ..

 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pershendetje me Kengen...

Per Cyber...:puc::zemer::kis

 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Gjith konviktoret e forumit, cunat e lagjes, e te trampolines Taq Dafa :p

Me hangullimen e qenve ne sfond pershendes gocat "mashtruse" ...!

 
Redaktimi i fundit:

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pershendetje me Kengen...

Kujt ti djeg ta mbajne lol
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top