• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershendetje me kengen...

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Veten.. mqs më pëlqen shumë kjo këngë dhe këdo që i pëlqen! :)

[video=youtube;NiXOq-_ps8U]http://www.youtube.com/watch?v=NiXOq-_ps8U[/video]
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Yellow .. Call ..

 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Për Cun_Shijaku..

 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Per ....y ...I sentimenti continuano a percorrere la stessa strada che avevano iniziato e continuano diritto a te senza smettere mai.....
[video=youtube;-Oo_73SlOwk]http://www.youtube.com/watch?v=-Oo_73SlOwk[/video]
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pershendetje me Kengen...

per element ..wishmaster..Love..Cun_shijaku..Rendex
 

Apsara

Anëtar i ri
Titulli: Pershendetje me Kengen...Pershendes winter and the coldness of this past days... you are fading away leaving space for a beautiful day of spring :D
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Cun_Shijaku degjoje loool
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Për Love nga Evi3.. :valle:

 

London

carpe diem
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Ju Pershendes ..SunLiGhT...Apsara..Love...WISHMASTER...Vampire.. BjonDi...Quku..kreta flakika...Dying_Port..sweetzina...Pinky..ReNeX...
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Per ....y ...... :rose:
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Per te gjith Interistat :)

 
A

Alltini

Titulli: Pershendetje me Kengen...

Nese ti mendon se ne nuk kemi nevoj per ty,,gabohesh Rendex un po shfrytzoj rastin ne kte mengjes te pershendes per interes,,me nje keng te gjate me qen se jemi edhe miq te vjeter!:D
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Pershendetje me Kengen...

...................
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Pershendetje me Kengen...

.. Dikë

 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Per Love Pinky Neveritit Nicktejter Soulmind Sweetzzina Enderra Didi Kreta flakita Arfenilla Bella Apsara Rrapatushe Vampire Llegaly_Sweet ...Ju pershndes me kte super hit lol lol lol lol lol
[video=youtube;RspMv-tBATw]
 
Last edited by a moderator:

ElsaVl

Antar Aktiv
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Pershendes te gjithe patriotet e mij ne vecanti ate Rendexin se do ta vras po vajta ne rome :p

 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Veten..
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Ate............. <3
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Per........Sky....:)
[video=youtube;UOewegX7H-Q]http://www.youtube.com/watch?v=UOewegX7H-Q[/video]
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Moj e vogela pike loti
C'te paska qendisur zoti c'te paska qendirus zoti
Ajalla me renet shorti..
Aman ne ke perendi shpirtin moj
Do ta le tek ty shpirtin do ta le tek ty
Qe te flesh me te ne gji.... ...........:)

 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Ju pershendes te gjitheve me mer malli nga larg..

[video=youtube;Y-E53gmeO-8]https://www.youtube.com/watch?v=Y-E53gmeO-8[/video]
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Përshëndes Qukun më këtë këngë.. :p

 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Pershendes te gjith romantiket.

[video=youtube;H69O2-Ws8m0]http://www.youtube.com/watch?v=H69O2-Ws8m0&feature=youtu.be[/video]
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Per qefin e vetes time... Ennio Morricone - Ecstasy of Gold

[video=youtube;ZNGe7iK1O-4]http://www.youtube.com/watch?v=ZNGe7iK1O-4[/video]
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top