• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershendetje me kengen...

Status
E mbyllur për postime të tjera.

WISHMASTER

Moon_Boy
Titulli: Pershendetje me Kengen...

prsh ... sdi ke ...
 

Endrra

VIP
Staf në FV.AL
Titulli: Pershendetje me Kengen...

...@LOol, te uroj rruge te mbare dhe gezohem qe perfundimisht po bashkohesh me 1/2 e zemres tende. Urimet me te mira per te ardhmen e meritoni qe te dy pas kaq kohesh :D

Ps: te respektoj ne pergjithsi per shume karakteristika tuajat por ne vecanti per kembenguljen tende, ja dhe pritja ka nje fund mjafton te dish cka do ne jete!
 

cent

...Lontano
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Pershendes QuKu_Tu_Tjerr_Lesh
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Kreten se e ka fiksim këtë këngën .. :hug:

 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Pershendes gjith miqte e mi ......
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Pershendetje me Kengen...

Per qejfin tim...

 

WISHMASTER

Moon_Boy
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Pershendes PINKY

 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pershendetje me Kengen...


Per Cyber...:tvb:
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Pershendetje me Kengen...

E ka qajt...

 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Për evi3.. :hug1:

 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Femra, kjo është për ju.. :)

 

LoSsT

VIP
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Per nei nji si puna ime qe kane nje dhimbje estetike koke :p
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pershendetje me Kengen...

per kenaqesin time dhe te Love
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Per veten time dhe kujt ti pelqej..:))

 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Titulli: Nje kenge per ty.

Një përshëndetje për të gjithë me këto këngët e ''humbura''
[video=youtube;Vu-Q4jWm6P4]http://www.youtube.com/watch?v=Vu-Q4jWm6P4[/video]
 
A

Alltini

Titulli: Pershendetje me Kengen...

me duhet shum koh te mendoj se si te pershendes,,nese nuk e beson te kam genjyer.:eek:kidoki:

 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Soulin meqe u kapem on!:)
 

Aren

Anëtar i Respektuar
Pe: Pershendetje me Kengen...


Per ata qe ndoshta duan ti dergojne dikujt nje mesazh te tille edhe kshu per qejfin tim meqe mundem ta bej ketu...

When you look at yourself do you see what I see
If you do why the fuck are you looking at me.
Can someone explain?
 
A

Alltini

Titulli: Pershendetje me Kengen...

Desha te pershendes zonjen me kengen,,pa ty bir nuk vjen liria,,por nuk e gjeta!
dhe e gjeta kte hip hop

[video=youtube;eGn-xYFqx5k]http://www.youtube.com/watch?v=eGn-xYFqx5k[/video]
 

Yellow Redhead

angels walk among us
Titulli: Pershendetje me Kengen...

ata qe m'dun i pershendes me kte kengen dhe i uroj jave te bukur (po s;ju pelqeu ky versioni degjoni origjinalin :) )

 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Beautiful heart


endrren :)
 

Sky

Gємiйi Cойsтєllaтiой
Titulli: Pershendetje me Kengen...


Per labin, se ngeli duke degjuar vetem Lanen :p
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Per Sky.....:kerce::kerce:
 
  • Më pëlqen
Reactions: Sky

Apsara

Anëtar i ri
Titulli: Pershendetje me Kengen...


Pershendes Kenon dhe Marjelin :)
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top