• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershendetje me kengen...

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Yellow Redhead

angels walk among us
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Per zzinnen dhe grupin e njerezve qe ajo ka permendur me lart :)


[video=youtube;iC-_lVzdiFE]http://www.youtube.com/watch?v=iC-_lVzdiFE[/video]
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Pe: Pershendetje me Kengen...

 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pershendetje me Kengen...


Per veten...
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pershendetje me Kengen...

GLOOM-in me mall :)

 

Apsara

Anëtar i ri
Titulli: Pershendetje me Kengen...


For the one who is supposed to be sleeping :p
 

WISHMASTER

Moon_Boy
Titulli: Pershendetje me Kengen...


prsh Apsara se se kam pershnet kaher , qysh yhhh smahet mend :p
 

WISHMASTER

Moon_Boy
Titulli: Pershendetje me Kengen...


prsh Apsara se se kam pershnet kaher , qysh yhhh smahet mend :p
 

Endrra

VIP
Staf në FV.AL
Titulli: Pershendetje me Kengen...

pershendes kreta flakita

Hartinin

Didi
edhe Booombi :)
[video=youtube_share;-I1fHbhXNE8]
 
Redaktimi i fundit:
Titulli: Pershendetje me Kengen...

@endrra
@hartin
@love
@lauri
@nevertiti
edhe per te gjithe miqte e fv :) argetohuni, dashuroni, e shijoni cdo moment
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Pershendetje me Kengen...

Per veten time...

 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pershendetje me Kengen...Per ata qe me kane inat e sme durojne hic hic fare lol
 

Apsara

Anëtar i ri
Titulli: Pershendetje me Kengen...


Pershendes gjumin :p
 

cent

...Lontano
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Pershendes te gjithe qe jeni Online
 
Pe: Pershendetje me Kengen...

Pershendes HIJET....timen, tenden, hijen e pemes, hijen e se kaluares, hijen e reve te bardha e te zeza.....
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Pershendes analfabetet e forumit, injorantet, gjith femrat e flirteve dhe gjith ato qe jane "virgjeresha ne shpirt", :)

Paqe te keni, se me "lexue e knue" (sic thote Migjeni) mesoni edhe ne jeten tjeter...!

Degjim te kendshem!

 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Ndersa me kete do te pershendes 1 njeri te vecant qe forumi ka fatin dhe privilegjin ta ket si pjese e stafit! (me te thene e kam se personalisht se njof hic )

Soulmind

 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Kam 1 mbese ne Shkoder...! SunLightin :)

E pershendes dhe i them qe ket pranvere mos te me presi pasi gjermani i ka prere rruget per ne fshat!

[video=youtube;e-fA-gBCkj0]http://www.youtube.com/watch?v=e-fA-gBCkj0[/video]
 

Jonio

Anëtar i Respektuar
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Me kete kenge pershendes te gjitha zonjat e zonjushat e fv :)


[video=youtube;PIb6AZdTr-A]http://www.youtube.com/watch?v=PIb6AZdTr-A[/video]
 
A

Alltini

Titulli: Pershendetje me Kengen...

Per Ado..

[video=youtube;YMsOf-onIow]http://www.youtube.com/watch?v=YMsOf-onIow[/video]
 

Danisk

Antarë i ri
Pe: Pershendetje me Kengen...

Shume relaksuese !!!
<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/rvXQokkzJgA" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Lum kush osht kojshi me diellin oheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!
Pershendes cucat e Forumit. :D
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top