• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershendetje me kengen...

Status
E mbyllur për postime të tjera.

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Per te gjithe qe ndihen vetem tani

[video=youtube;6EEW-9NDM5k]http://www.youtube.com/watch?v=6EEW-9NDM5k[/video]
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Pershendes te gjith ato persona qe i pelqen kjo kenge .

 

Alessia

What I do is who I'm .
Pe: Pershendetje me Kengen...

prsh...cent..

 
Titulli: Pershendetje me Kengen...

I can't buy your love, don't even wanna try.
Sometimes the truth won't make you happy, so I'm not gonna lie.
But don't ever question if my heart beats only for you, it beats only for you.

I know i'm far from perfect, nothin' like your entourage
I can't grant you any wishes, I won't promise you the stars.
But don't ever question if my heart beats only for you, it beats only for you.

Cause when you've given up.
When no matter what you do it's never good enough.
When you never thought that it could ever get this tough,
Thats when you feel my kind of love.

And when you're crying out.
When you fall and then can't pick, you're heavy on the ground
When the friends you thought you had haven't stuck around.
That's when you feel my kind of love.

You won't see me at the parties, I guess I'm just no fun.
I won't be turning up the radio singing "Baby You're The One".

But don't ever question if my heart beats only for you, it beats only for you.

I know sometimes I get angry, and I say what i don't mean.
I know I keep my heart protected, far away from my sleeve.
But don't ever question if my heart beats only for you, it beats only for you.

Cause when you've given up.
When no matter what you do it's never good enough.
When you never thought that it could ever get this tough,
Thats when you feel my kind of love.

And when you're crying out.
When you fall and then can't pick, you're heavy on the ground
When the friends you thought you had haven't stuck around.
That's when you feel my kind of love.

Cause when you've given up.
When no matter what you do it's never good enough.
When you never thought that it could ever get this tough,
Thats when you feel my kind of love.


per veten time dhe ata qe e pelqejne :)
 

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Per gocat e FV,

No One, Nothing is worth your tears :)


 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Për dikë..

 

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Cfare performance , Mahnitese..

Prsh te gjithe ata qe kane gjetur dashurine e persosur :)

[video=youtube;diQpMjq-lhQ]http://www.youtube.com/watch?v=diQpMjq-lhQ&feature=share[/video]
 

London

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Pershendes veten time se k'tu ste pershendet njeri :p :p :p
 

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Per ty Call

 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Pershendetje me Kengen...

[video=youtube;4pBo-GL9SRg]http://www.youtube.com/watch?v=4pBo-GL9SRg[/video]

Per veten time...:)
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Për Call.. Hugs my frend..

 

London

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Titulli: Pershendetje me Kengen...

beautiful Ju prsh Love & VamPiRe ..xxx
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Pershendes te gjithe forumistet .

[video=youtube;OOLdLWs_-xg]http://www.youtube.com/watch?v=OOLdLWs_-xg[/video]
 

iLirjam

Antar i fv.al
Titulli: Pershendetje me Kengen...

perpara se ta keqkuptoni tallavane,,pershendetje me nje kenge

 

cent

...Lontano
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Pershendes gjith ata/ato qe kan humbur 1 person..

 

iLirjam

Antar i fv.al
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Pershendes Pershendes Pershendes,,,,, Rudineeenn
[video=youtube;MFUVE-n5frI]http://www.youtube.com/watch?v=MFUVE-n5frI[/video]
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Pershendes jetesa me kte kenge . 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Pershendetje me Kengen...


Pershendes te nderuarin Angel_Devil me kete kenge: 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Pershendetje me Kengen...


Pershendetje per Loverboy; Ricky_ch; Ado; Quku; Soulmind;


 

ZHIGO

wish me well...
Titulli: Pershendetje me Kengen...


Come and take a walk on the wild side
Let me kiss you hard in the pouring rain

kushdo qe e gjen veten ke ky ze i mrekullueshem ,,,
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top