• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershendetje me kengen...

Status
E mbyllur për postime të tjera.

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pershendetje me Kengen...Per veten...
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Nje kenge per ty.

Per Bloom .....
UFO - Doctor Doctor
[video=youtube;bARWyC-m_QU]http://www.youtube.com/watch?v=bARWyC-m_QU[/video]
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pershendetje me Kengen...Per Cyber...
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Pershendetje me Kengen...

Per Rendex...

 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Pershendetje me Kengen...


...Per Akullneshen as qe behet fjale :)
 
Titulli: Pershendetje me Kengen...

per veten time... meqe i dua gjerat ne sekonde... e mbase ngaqe tregon e paduruar keshtu i humbas nganjeher ...
[video=youtube;TCrXPh8m-dc]http://www.youtube.com/watch?v=TCrXPh8m-dc[/video]
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Për AlbertPrengzaj dhe nokun e tij.. :)

 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Nje kenge per ty.

Per veten time .
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pershendetje me Kengen...

Per Cyber...
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Pershendes GLOOM me kete :)

 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pershendetje me Kengen...Per Didi...
 

Kitty

Anëtar i Respektuar
Titulli: Pershendetje me Kengen...

@Flowmaster...:) :)

 

Kitty

Anëtar i Respektuar
Titulli: Pershendetje me Kengen...

@KRETA FLAKITA..Kishe ngel duke pershendet veten, thash te te pershendes dhe un njeher ..:p Uroj te te pelqeje..:D

 

Kitty

Anëtar i Respektuar
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Pershendes veten me kte kengen, dhe i them e dua shume, kudo qe te jete..LOL LOL
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Pershendetje me Kengen...


Pershendes te gjithe vlonjatet :D
 

sensuu

sweet
Titulli: Pershendetje me Kengen...

didi te psh me kte kengen
po qe ti japesh shume volum:p

 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Pershendetje me Kengen...


Sensuu une te pershendes me kete nise vallen se erdha ne di ta kercesh :D
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Pershendetje me Kengen...

 

LoSsT

VIP
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Maj sellf
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Nje kenge per ty.

Per Bloom ;) :kiss

 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pershendetje me Kengen...

Per Cyber...
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Dikë dhe veten!

 

stv2008

Anëtar i ri
Pe: Pershendetje me Kengen...

PERSHENDES TE GJITHE ARAPCIJT SSSSSSSSSSSSSS HOPA
[video=youtube;-SuHhcHarNs]http://www.youtube.com/watch?v=-SuHhcHarNs&feature=relmfu[/video]
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top