• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershendetje me kengen...

Status
E mbyllur për postime të tjera.
Pe: Pershendetje me kengen...

Pershendes te gjithe kafedashesit e FV
[video=youtube;_0-6ZX7pgqw]http://www.youtube.com/watch?v=_0-6ZX7pgqw[/video]
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Pershendetje me kengen...

Pershendes antaret e brezit tim :D.....Ata qe njoh si...Ylli-1...Kitrra...BeniT..Lela...LBG....Mia :D...Bledikorcari...diku diku...Elushe, Katia, Karamelezana, ....te gjithe ata qe kan jetuar kenget e viteve70-80-90 koshient :p
:kiss
 

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Pe: Pershendetje me kengen...

Per shumicen e atyre qe jane online,per postuesin e radhes dhe per ato qe u pershtatet naj cike si kenge :)

 

scorpione29

Anëtar i Respektuar
Pe: Pershendetje me kengen...


....pershendes ate qe do ti pelqej......
ju uroj te gjitheve gjum te embel, dhe nje te djele te kendeshme.....
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Shqiperia
Help Users
Staff Only
 • No one is chatting at the moment.
 • Tiku @ Tiku:
  haj :p
 • Vajza @ Vajza:
  Hajj tiku simpatiku :p
 • Tiku @ Tiku:
  Ku je o me e mira e forumit ku je.. :p
 • Vajza @ Vajza:
  Ja ku jam , o hamshor me synin pushk te zi 🤪
  • Haha
  Reactions: Tiku
 • Tiku @ Tiku:
  Te jemi serioze ketu, dil ne inbox lol lol
 • Vajza @ Vajza:
  Hape deren 🤪
 • Tiku @ Tiku:
  trokit tre here e futi shkelmin, ky eshte password. :p
 • Vajza @ Vajza:
  Ohh me dhun akoma pa hy 🤪
 • Dyrri @ Dyrri
  is our newest member. Welcome!
 • H @ harbin21
  is our newest member. Welcome!
 • WxP @ WxP:
  Kush jan kto 2 antaret e rinj Gurry dhe harbin21 i njifni?
  WxP @ WxP: Kush jan kto 2 antaret e rinj Gurry dhe harbin21 i njifni?
  Top