• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershendetje me kengen...

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Pershendetje me Kengen...

..

 

cent

...Lontano
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Pershendes S.... Dhe I Dedikoj Cdo Fjal Te Ketij Texti...
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Ateeeee.....:))
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Pershendetje me Kengen...

.....

 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Një përshëndejte të veçantë për tradhëtarët :D

 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Pershendetje me Kengen...

[video=youtube;E3m-XH1Kij0]http://www.youtube.com/watch?v=E3m-XH1Kij0&feature=g-music[/video]

Pershendes forumistat. :)
 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Pershendetje me Kengen...


...Akullneshen.
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Pershendes te gjith antaret qe kan qef kenget e vjetra italiane
 

Endrra

VIP
Titulli: Pershendetje me Kengen...


te gjith ata qe bejne gjithcka ,si e si qe te bejne nje figure sa me te bukur ne plazh ;)
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Pershendetje me Kengen...

Per te gjith pa perjashtim...
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pershendetje me Kengen...Per Cyber...
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Nje kenge per ty.

Pershendes veten time

 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Nje kenge per ty.

Lita Ford feat Ozzy Osbourne - Close My Eyes Forever


Per Bloom ..... :kiss
 
Redaktimi i fundit:

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Nje kenge per ty.

Iron_Leon , Arlinden , Hostel dhe ke tjeter degjon :

 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top