• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershendetje me kengen...

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Per te heshturit & te heshturat...!

[video=youtube;sIuUDR-5H-8]http://www.youtube.com/watch?v=sIuUDR-5H-8[/video]
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Pershendetje me Kengen...

[video=youtube;bsFCO8-oCEQ]http://www.youtube.com/watch?v=bsFCO8-oCEQ&feature=results_main[/video]

..per ju qe e pelqeni & Degjoni!
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Pershendetje me Kengen...


Vlonjatin (Rendex) :D
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Titulli: Nje kenge per ty.

Përshëndetje për të gjithë patriotët
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Pershendetje me Kengen...

Per ata qe e kan shijuar diten e sotshme...:)

 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Pershendetje me Kengen...Pershendes te gjith xhelozat si puna ime me kte kenge fantastike.
 

Endrra

VIP
Titulli: Pershendetje me Kengen...

[video=youtube_share;-2xAYdTFQzk]http://youtu.be/-2xAYdTFQzk[/video] @soulmind se me sjell gjithmone ne humor te mire :)
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pershendetje me Kengen...

Per veten...
 

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Pershendetje me Kengen...

For the ones who lost the one they loved most
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
Titulli: Pershendetje me Kengen...


hahaha , te gjithve pa perjashtim . shif sa bukur thot , ndoshta jam dhe fukara por nuk blihem me para , mos ma kij moj me hile, sa me don moj kurre s'ma the ;D
 
Titulli: Pershendetje me Kengen...

se UNE jam UNE ;) per veten e ime medemek :p
[video=youtube;MYG9l-fVS9I]http://www.youtube.com/watch?v=MYG9l-fVS9I&feature=share[/video]
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Per te gjith ata qe flene...!
Mirmengjes..!
 
Titulli: Pershendetje me Kengen...

per te gjithe Camerine :) me rastin e javes çame
[video=youtube;-PjZKMo1ASw]http://www.youtube.com/watch?v=-PjZKMo1ASw[/video]
 

sensuu

sweet
Titulli: Pershendetje me Kengen...

soulmind me kte :D
 
Redaktimi i fundit:

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Pershendetje me Kengen...

sensun

 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Pershendetje me Kengen...

 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Nje kenge per ty.

Per Bloom : Blue - A Chi Mi Dice

 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pershendetje me Kengen...Per Cyber LOL
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Pershendetje me Kengen...

.....

 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Pershendes te gjith ato qe e kan qef kte keng .
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pershendetje me Kengen...Per Cyber...
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Pe: Pershendetje me Kengen...

Chiko Latino pershendet Sexy Lady LOL LOL


 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top