• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershendetje me kengen...

Status
E mbyllur për postime të tjera.
Titulli: Pershendetje me Kengen...

@zhigolo per ty :kiss
[video=youtube;fs8r-8EJ4c8]http://www.youtube.com/watch?v=fs8r-8EJ4c8[/video]
 
Titulli: Pershendetje me Kengen...

per bastexhinjt dhe bastexhijet e fv me rastin e europianit :p
kini mendjen te skedinat, e inshallah kapni ndonje gje :p

 

LoSsT

VIP
Pe: Pershendetje me Kengen...

Maj sellf
 
Last edited by a moderator:

cent

...Lontano
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Pershendes Kitty Me Kete Kengen :) :)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Pershendetje me Kengen...


@Legally_Sweet, @Elushe, @Zhigolo, @Smirnoff

::kercim::qeshje:
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Përshëndes Rendex ..:kiss

 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Përshëndes dikë që është në plazh (ose në lum :D) në këto momente .. :)

 

Kitty

Anëtar i Respektuar
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Pershendes Cent :) :)..(Meqe me pelqen mua ishalla po te pelqen dhe ty..:D )
 

cent

...Lontano
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Pershendes Vajzen Qe E Di Vete Me Keete Keng hahahhahAhahahahaha
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Pershendetje me Kengen...

You Don't Know Me.... F*** You.......Per ate e di vet ai ..... se kush esht.......
 
Last edited by a moderator:

MasteR

I'm offline
Pe: Pershendetje me Kengen...

Hajde anetare ne valle
 
Redaktimi i fundit:

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Per @Legally_Sweet , @kreta_flakita dhe te gjith tifozet italian forzaaa azzuriiiiiiiiiiii
 
Titulli: Pershendetje me Kengen...

do ta gjej cfar kerkoj nje fytyre te brishte, nje shikim te trishte, sepse ajo eshte mrekullia vet, Jeta ime mban emrin e saj, sot e perjete ate do t'mbaje, ai struket ne endra pa fjal se ajo esht ajo

[video=youtube;MYG9l-fVS9I]http://www.youtube.com/watch?v=MYG9l-fVS9I[/video]

per personin e vecante ne jeten tuaj :)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Per Kreten, po e degjoja vete, them se do te pelqej, me ckam kuptuar nga shijet e tua:)...
 
Redaktimi i fundit:

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Nje kenge per ty.

Per Bloom :kiss

 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Pe: Pershendetje me Kengen...


Pershendetje per prinderit e gyrbetqareve...

ASTRIT MULAJ nga Kosova - DJEMT NE GYRBET 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pershendetje me Kengen...

Per Cyber...
 

DeliriumMind

Only dead fish go with the flow
Pe: Pershendetje me Kengen...


per Gloom dhe Ida Angel :)
 

cent

...Lontano
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Pershendes Gjithe Forumin Pervec ""VAJZES SE MBARE"" Si Tek Ajo Kenga
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Pershendetje me Kengen...

 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top