• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershendetje me kengen...

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Pershendetje me Kengen...

Per veten time...

[video=youtube;-05cxZBRX0k]http://www.youtube.com/watch?v=-05cxZBRX0k[/video]
 

Kitty

Anëtar i Respektuar
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Prsh Mamin, Babin , te gjithe ata qe me duan dhe i dua..LOL LOL

 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Pershndes me kte keng dy antaret me te qeta te ktij forumi qe jan per tu admiruar :D :D [MENTION=1417]kreta flakita[/MENTION] dhe [MENTION=11115]Legally_Sweet[/MENTION] :D :D
Shpresoj te kem qelluar ne shijet tuaja :D
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Pershendetje me Kengen...

Meqe i dhashe fjalen Soulit qe do e prsh, e prsh me kte kengen...qofsh gjithmone e rrethuar me sunshine :)
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Per [MENTION=10586]Love[/MENTION] dhe [MENTION=6890]Bellatrix[/MENTION] gjithashtu dhe [MENTION=38]bella[/MENTION] :D :D
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Per ata qe e ndjejen veten superior ......Suck My D***
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pershendetje me Kengen...

per Cyber...
 

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Per Gocat e FV
[video=youtube;j-ehW_9BsDc]http://www.youtube.com/watch?v=j-ehW_9BsDc[/video]
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pershendetje me Kengen...

Per Cyber...
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Nje kenge per ty.

Per Bloom aj love ju bejbi

 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Pershendetje me Kengen...

Per ReNdex...
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Pershendetje me Kengen...

Për veten dhe dikë..

 

Endrra

VIP
Titulli: Pershendetje me Kengen...


Pershendes [MENTION=12624]vAmPiRe[/MENTION]n ,,, [MENTION=11228]Katia[/MENTION]n dhe veten time moj se e harrova lol
 
Redaktimi i fundit:

cent

...Lontano
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Pershendes A.... Dhe Veten Gjithashtu
 

ZHIGO

wish me well...
Titulli: Pershendetje me Kengen...

e shikon që e mbaj fjalën...


[MENTION=1417]kreta flakita[/MENTION] : ). apo do dhe ta kendoj , ket mos ma kerko :p
 

sensuu

sweet
Titulli: Pershendetje me Kengen...

kjo kenga te ben lemsh fare :p

 
Redaktimi i fundit:

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Per [MENTION=11115]Legally_Sweet[/MENTION] nder te paktat qe me kujton me ndo nje pershdnetje me keng :D :D
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Per te gjitha gocat tona te forumit ju pershdners :D :D
 

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Prsh ata qe jetojne ne London.....


 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pershendetje me Kengen...

Per Cyber...
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Nje kenge per ty.

Kur ta kuptosh kengen do e pranosh persene ........ Per Bloom :kiss :kiss

 
Redaktimi i fundit:

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Pershendes @ Cyber_Spartacus

 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pershendetje me Kengen...

Ti je kristal,i cmuar i rralle,
ndjenjen ke zjarr,me djeg me damar...
Ne sy te shoh,une jam se ti ekziston...
Ti je i rralle,shuan nje mall,sheron nje shpirt...

Ti je kristal...


Per Cyber...
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top