Pershendetje me kengen...

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Pershendetje me Kengen...

Per veten time...

[video=youtube;-05cxZBRX0k]http://www.youtube.com/watch?v=-05cxZBRX0k[/video]
 

Kitty

Anëtar i Respektuar
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Prsh Mamin, Babin , te gjithe ata qe me duan dhe i dua..LOL LOL

 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Pershndes me kte keng dy antaret me te qeta te ktij forumi qe jan per tu admiruar :D :D [MENTION=1417]kreta flakita[/MENTION] dhe [MENTION=11115]Legally_Sweet[/MENTION] :D :D
Shpresoj te kem qelluar ne shijet tuaja :D
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Pershendetje me Kengen...

Meqe i dhashe fjalen Soulit qe do e prsh, e prsh me kte kengen...qofsh gjithmone e rrethuar me sunshine :)
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Per [MENTION=10586]Love[/MENTION] dhe [MENTION=6890]Bellatrix[/MENTION] gjithashtu dhe [MENTION=38]bella[/MENTION] :D :D
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Per ata qe e ndjejen veten superior ......Suck My D***
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pershendetje me Kengen...

per Cyber...
 

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Per Gocat e FV
[video=youtube;j-ehW_9BsDc]http://www.youtube.com/watch?v=j-ehW_9BsDc[/video]
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pershendetje me Kengen...

Per Cyber...
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Nje kenge per ty.

Per Bloom aj love ju bejbi

 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Pershendetje me Kengen...

Per ReNdex...
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Pershendetje me Kengen...

Për veten dhe dikë..

 

Endrra

VIP
Titulli: Pershendetje me Kengen...


Pershendes [MENTION=12624]vAmPiRe[/MENTION]n ,,, [MENTION=11228]Katia[/MENTION]n dhe veten time moj se e harrova lol
 
Redaktimi i fundit:

cent

...Lontano
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Pershendes A.... Dhe Veten Gjithashtu
 

ZHIGO

...
Titulli: Pershendetje me Kengen...

e shikon që e mbaj fjalën...


[MENTION=1417]kreta flakita[/MENTION] : ). apo do dhe ta kendoj , ket mos ma kerko :p
 

sensuu

sweet
Titulli: Pershendetje me Kengen...

kjo kenga te ben lemsh fare :p

 
Redaktimi i fundit:

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Per [MENTION=11115]Legally_Sweet[/MENTION] nder te paktat qe me kujton me ndo nje pershdnetje me keng :D :D
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Per te gjitha gocat tona te forumit ju pershdners :D :D
 

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Prsh ata qe jetojne ne London.....


 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pershendetje me Kengen...

Per Cyber...
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Nje kenge per ty.

Kur ta kuptosh kengen do e pranosh persene ........ Per Bloom :kiss :kiss

 
Redaktimi i fundit:

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Pershendes @ Cyber_Spartacus

 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pershendetje me Kengen...

Ti je kristal,i cmuar i rralle,
ndjenjen ke zjarr,me djeg me damar...
Ne sy te shoh,une jam se ti ekziston...
Ti je i rralle,shuan nje mall,sheron nje shpirt...

Ti je kristal...


Per Cyber...
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top