• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershendetje me kengen...

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Per Cyber_Spartacus
And I know, of the pain, that you feel the same as me.
And I dream, of the rain, as it falls upon the leaves.
And the cracks, in the ground, like the cracks are in our lives.
They are sealed, and are now, far away.


 

Kejla

Anëtar Aktiv
Titulli: Pershendetje me Kengen...

 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Pershendes <3 Bloom <3
I can't take my mind off of you
I can't take my mind off you

I can't take my eyes off of you
I can't take my eyes off you


[video=youtube;5YXVMCHG-Nk]http://www.youtube.com/watch?v=5YXVMCHG-Nk[/video]
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Do ta them mos ki merak ........... :D :D
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Per Rendex me qe vdes per keta ''cunat'' e ''eger'' qe ta bejne bam LOL LOL LOL LOL
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Mos i beso moj se te kan gnjyer ti e di qe une stradhtoj apo jo ......... :p :p
 

cent

...Lontano
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Pershendes Nje Njeri Shume Special :(
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Pershendetje me Kengen...

 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Per Dalindan e di vet ajo :D
I
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Pershendetje me Kengen...

Për Rendex mqs vdes për këtë këngë..

 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Pershendetje me Kengen...

Per Cyber...
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Per ....... E kupton vet ajo....
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Pershendes veten time dhe i them se e dua shume :D

 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Nje kenge per ty.

Një këngë për Love & Yellow & Delirium Mind..

 

orkidea

θαλασσα
Re: Pershendetje me Kengen...

kjo kenge eshte per miken time sunlight (thuj po deshe qe sdegjoj kenge shkodrane une:p)
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Nje kenge per ty.

Nje kenge per GLOOM...
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Pe: Pershendetje me Kengen...

Sensuu , per 10-ten qe ke mar ne provim sot:) Bravo Doktoreshe!

 
Last edited by a moderator:

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Pershendetje me Kengen...


ate...x..:)
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Pershendetje me Kengen...

Dikush më përshëndeti me këtë këngë sonte..


Po ia kthej me këngën që ai ka qejf ..

 

Endrra

VIP
Titulli: Pershendetje me Kengen...

po pershendes veten ,se spo i bjen kujt ndermend per mua :)


Ndac e ne te pelqefte po te pershendes edhe ty [MENTION=12624]vAmPiRe[/MENTION]
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Per [MENTION=11820]Endrra[/MENTION] :p
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Moj e vogla pik loti c`te paska qendisur zoti , a jalla me rent shorti @kityy
 
Redaktimi i fundit:

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Pershendetje me Kengen...

Per [MENTION=11820]Endrra[/MENTION] dhe [MENTION=12624]vAmPiRe[/MENTION] Felicita :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top