• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Pershendetje me kengen...

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Jeta

Anëtar i Respektuar
Mire se te rrini ne "valet" e FV-se, anetare te nderuar!
Duke ju deshiruar nje dite te mbare, ju pershendes me kengen ne vazhdim...


Pirro Cako & Elsa Lila - DIFERENCA JE TI

 
Last edited by a moderator:

jackass

Anëtar i ri
red hot chili pepers-can't stop :p
 

Alba_Hackers

Antar Aktiv
Pershendes gjith meshkujt me kengen e Sinanit ma ka Ber gruja 8 me 2
 

Pogradecari

Anëtar Aktiv
Ndersa une i Pershendes me 2 dele 300 Pare
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
:bumju pershendes te gjithve me kengen

Falet kjo zemer -Arta Bajrami:bum
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
T`gjith Ata qe jon n`kët Forum Dmth qe E dojn Hard Rock,e zhandrre tjera t`Rockut I pershendes me "Deftones - passenger" [ame=http://www.youtube.com/watch?v=Um7ySTHsCf0]YouTube - Deftones - Passenger (ft. Maynard James Keenan)[/ame] Provone kush nuk e ka Nii :D:D
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
Pershendetjee per te gjithè ata qe ndjehen SO SAD:xhan::xhan::xhan:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=-PAuGSYT5kI]YouTube - Alban Skenderaj - Bukuri e frikshme (me tekst)[/ame]
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
kejtve juve qe qobanat nuk ju lojn rahat:D

[ame=http://it.youtube.com/watch?v=gUQRFr7FM9w]YouTube - Poni - Dale Moj Dale[/ame]
 

Aurora

Anëtar Aktiv
Ju pershendes te gjitheve me kengen:
Pocari nga Ilir Shaqiri

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=Vd109JAAdl0]YouTube - Ilir Shaqiri - Pocari[/ame]
 

triumfuesja

Anëtar i Respektuar
Ju pershendes me:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=LELPQ_Ysl_I&feature]YouTube - Arta Bajrami - Falet kjo Zemer *2oo8*[/ame]
 

triumfuesja

Anëtar i Respektuar
Pershendes korcaret dhe ata qe duan korcen-harroje dashurine E.B [ame=http://www.youtube.com/watch?v=-htu78Yye_M]YouTube - Ermira Babaliu - Harroje dashurine (with lyrics)[/ame]
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
ju pershendes me : [ame=http://www.youtube.com/watch?v=yEfSnjL0pd8]YouTube - U2 - With Or Without You[/ame]
 

Aurora

Anëtar Aktiv
Ju pershendes me kengen:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=GBD-J1JFhJ8&feature=related]YouTube - Violete Kukaj - Diten e diele[/ame]
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
ngoni kto fjal ju dyja, ahhhh be:


[ame=http://it.youtube.com/watch?v=v5uwwgMAvYo]YouTube - Shota, Sabri Fejzullahu[/ame]
 

fcbesia

Anëtar i Respektuar
Ju pershendes me kete kenge

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=DgbSS7rnYSw]YouTube - Kenge per Camerine[/ame]
 

Pogradecari

Anëtar Aktiv
Pershendes te gjithe forumistat me kengen e 2Die4 Me Pelqen Cfar
 

KaVaLeRi

Anëtar i ri
Ohoooooooooo Une i pershendes te gjith forumistat me kengen e [ MAHMUT FERATIT - ZOTI M'VRAFT LYPSHA ME MIRE ] se FV :p hehehe
 

Sexy_Girl

Antar Aktiv
Une pershendes Pogradecarin me Kengen e Shpat Kasapit Kush te ndau pren meje.
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=CZKCImfGH9o]YouTube - shpat kasapi-kush te ndau prej meje[/ame]
 

Aurora

Anëtar Aktiv
Pershendes vellaun time te vogel duke i uruar fejesen sote dhe bashkim sa me te shpejte me te gjitha te mirat!
Qaaaafff shume :(

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=2s8xKsJ4p_w]YouTube - Violeta Kukaj - Hajde Hyn ne Valle[/ame]
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
Pershendes vellaun time te vogel duke i uruar fejesen sote dhe bashkim sa me te shpejte me te gjitha te mirat!
Qaaaafff shume :(
u trashegoft auroruseh, kur t'martohet e kom fjalen:D


[ame=http://it.youtube.com/watch?v=NU0RvM9KJZE]YouTube - Muzik tradicionale shqip VALLE- Nusja dhe Darsmoret[/ame]
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top