• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Pershendetje me kengen...

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Jeta

Anëtar i Respektuar
Mire se te rrini ne "valet" e FV-se, anetare te nderuar!
Duke ju deshiruar nje dite te mbare, ju pershendes me kengen ne vazhdim...


Pirro Cako & Elsa Lila - DIFERENCA JE TI

 
Last edited by a moderator:

Ghost

Anëtar i Nderuar
T`gjith Ata qe jon n`kët Fv Dmth qe E dojn Hard Rock,e zhandrre tjera t`Rockut I pershendes me "Deftones - passenger" [ame=http://www.youtube.com/watch?v=Um7ySTHsCf0]YouTube - Deftones - Passenger (ft. Maynard James Keenan)[/ame] Provone kush nuk e ka Nii :D:D
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
Pershendetjee per te gjithè ata qe ndjehen SO SAD:xhan::xhan::xhan:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=-PAuGSYT5kI]YouTube - Alban Skenderaj - Bukuri e frikshme (me tekst)[/ame]
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
kejtve juve qe qobanat nuk ju lojn rahat:D

[ame=http://it.youtube.com/watch?v=gUQRFr7FM9w]YouTube - Poni - Dale Moj Dale[/ame]
 

Aurora

Anëtar Aktiv
Ju pershendes te gjitheve me kengen:
Pocari nga Ilir Shaqiri

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=Vd109JAAdl0]YouTube - Ilir Shaqiri - Pocari[/ame]
 

triumfuesja

Anëtar i Respektuar
Ju pershendes me:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=LELPQ_Ysl_I&feature]YouTube - Arta Bajrami - Falet kjo Zemer *2oo8*[/ame]
 

triumfuesja

Anëtar i Respektuar
Pershendes korcaret dhe ata qe duan korcen-harroje dashurine E.B [ame=http://www.youtube.com/watch?v=-htu78Yye_M]YouTube - Ermira Babaliu - Harroje dashurine (with lyrics)[/ame]
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
ju pershendes me : [ame=http://www.youtube.com/watch?v=yEfSnjL0pd8]YouTube - U2 - With Or Without You[/ame]
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top